Jaké pneu?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pitris »

NOVON píše:pitris tata: Preju ti, aby to tak opravdu bylo,dej akordu najezd 30-40 rocne jako moji 20 ti lete okte a pak muzeme porovnavat.Nicmene muzska jesitnost funguje spolehlive,tak ze i kdyby se honda srala,tak se to tady stejne nedozvime :-)
Jasně :twisted: Ti 4 naši Accordi mají za sebou 800tkm a čéče jezdí - a bez problémů a i bez nákladných oprav :lol: A Civic - jehož "závady" jsem tu kdysi vypsal (můžeš si to najít) - neměl po čtvrt mega sundanou hlavu, šáhnuté na př. nápravu a brzdy - komplet - (za 4500,-) se dělaly po 230-ti tkm.

A otočím to....
NOVON píše:jerry,pitris a ostatni sikmoocci:
Dozrali jste me..Koupim nejakeho japonce a beda vam,beda vam jak se to bude srat!!
....i když to bude bez závad, tak si nějakou sem vymyslíš. I kdyby to mělo být na pneumatikách.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od lengy60 »

Jerry3 píše:Je tomu přesně naopak: žádný koncernak nikdy nepřizná, že jeho šunt se se.e. Jednoduše proto, že to považuje za naprosto normální.
Mí kolegové mají vesměs koncernová auta,Fábií počínaje a Audinou Q7 konče a o poruchách,pokud nějaké jsou,se bavíme úplně normálně. :roll:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Durex »

Když pominu to,že to by se spíš hodilo do vlákna "jaké auto" tak taky záleží na přístupu. Pokud budu chtít dokázat že se něco sype,tak se to sypat bude ... Nikdo tady netvrdí,že se ti japonec nemůže rozsypat.Viděl sem spoustu kleklých jap. motorů. Ale taky záleží na způsobu zacházení,předchozím majiteli,servisu atd. Je jasný,že novej japonec už nevydrží to,co starej. U nás tam kluci hoblujou potuněný starý crx z roku 1990 a pořád vrká a to dostává neskutečnou čočku. Pro mě cokoliv od VAGu je průměrně muziky za dost peněz a nemám důvod to kupovat,když někde dostanu za svoje peníze neporovnatelně víc ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Jerry3 »

Viděl jsem vysypany motor z Lancera: ženská vytočila čtyřku a namísto pětky tam prdla trojku a natvrdo pustila spojku. A teď otázka: Je to vina špatné řidičky, nebo auta, jehož řazení něco takového vůbec umožňovalo?
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od lengy60 »

Durex píše:Když pominu to,že to by se spíš hodilo do vlákna "jaké auto" tak taky záleží na přístupu. Pokud budu chtít dokázat že se něco sype,tak se to sypat bude ... Nikdo tady netvrdí,že se ti japonec nemůže rozsypat.Viděl sem spoustu kleklých jap. motorů. Ale taky záleží na způsobu zacházení,předchozím majiteli,servisu atd.
Mohu jen potvrdit,co jsi napsal v poslední větě. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od NOVON »

Pitris píše:
NOVON píše:pitris tata: Preju ti, aby to tak opravdu bylo,dej akordu najezd 30-40 rocne jako moji 20 ti lete okte a pak muzeme porovnavat.Nicmene muzska jesitnost funguje spolehlive,tak ze i kdyby se honda srala,tak se to tady stejne nedozvime :-)
Jasně :twisted: Ti 4 naši Accordi mají za sebou 800tkm a čéče jezdí - a bez problémů a i bez nákladných oprav :lol: A Civic - jehož "závady" jsem tu kdysi vypsal (můžeš si to najít) - neměl po čtvrt mega sundanou hlavu, šáhnuté na př. nápravu a brzdy - komplet - (za 4500,-) se dělaly po 230-ti tkm.

A otočím to....
NOVON píše:jerry,pitris a ostatni sikmoocci:
Dozrali jste me..Koupim nejakeho japonce a beda vam,beda vam jak se to bude srat!!
....i když to bude bez závad, tak si nějakou sem vymyslíš. I kdyby to mělo být na pneumatikách.
Nemám nejmenší potřebu si vymýšlet závady.. Ty mě bavíš :mrgreen:
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od NOVON »

lengy60 píše:
Durex píše:Když pominu to,že to by se spíš hodilo do vlákna "jaké auto" tak taky záleží na přístupu. Pokud budu chtít dokázat že se něco sype,tak se to sypat bude ... Nikdo tady netvrdí,že se ti japonec nemůže rozsypat.Viděl sem spoustu kleklých jap. motorů. Ale taky záleží na způsobu zacházení,předchozím majiteli,servisu atd.
Mohu jen potvrdit,co jsi napsal v poslední větě. :wink:
Ano,s Durexem taky souhlasím.. "o přístupu,servisu,zacházení",což 4 Akordy Pitrisovic měly URČITĚ VŽDY,tak jsou a budou VŽDY bezporuchové..hihihi ..co se mi to tady snažíte navykládat :lol:
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9843
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Colommbo »

Dycky jsem si myslel, že všelijaký handrkování a krafání o ničem (rozuměj bez cíle) je výsadou holek. Už si to nemyslím. Ve vláknu někdo uhne, ostatní se toho chytí jak hovno košile a už to jede... :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od NOVON »

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mno..udělal jsem čáru,tak by to mohlo být přesunuto nebo smazáno..Soudím,že debata o "exkrementu".
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pitris »

NOVON píše:
Nemám nejmenší potřebu si vymýšlet závady.. Ty mě bavíš :mrgreen:
Já s tím nezačal - jen jsem otočil Tvoje: ze i kdyby se honda srala,tak se to tady stejne nedozvime.... Já zas nemám potřebu něco tajit. Ale ano, nechme tak, nemá to cenu.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od lengy60 »

No a teď bude pokračovat oduševnělá debata na téma kdo začal. :wink: Ty voe poď na mě z boku. :mrgreen: Přitom to tady popsal zcela jasně Pitris Junior již před několika stránkami. :idea: Ale ano,podobné dohady probíhají i na jiných fórech,takže mě to nepřekvapuje. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pitris »

NOVON píše:...."o přístupu,servisu,zacházení",což 4 Akordy Pitrisovic měly URČITĚ VŽDY....
Jasně :twisted: Všechny (a i ten Civic) byly koupeny jako ojeté a jako mechanik určitě víš, že je poznat co a jestli bylo někdy měněné.

lengy60 píše:No a teď bude pokračovat oduševnělá debata na téma kdo začal....
Ode mne už ne! A vraťme se zpět ke gumám :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1748
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Jak malý kluci pánové :D
Novone, já proti tobě nic nemám a chápu že máš "české" auto, pro tebe to určitě není špatné, ale já osobně bych jej nechtěl. Zkus si zajít do bazaru mrknout na Acc nebo Civica (Acc od roku 2003, Civic od roku 2007 - mám pocit - je to 8 generace). A budeš podle mě mile překvapen. Co se týče dílů jak říkal táta, je tu toho spousta o cenách a jsou stejné ne-li v něčem lepší :)

Stále vážně nechápu to, že různým lidem a různým potřebám dáváte J auta, ano, jsou doopravdy dobrá ale když jsem si sedl do Lengyho "Citróna" nebo do Fiesty ST kolegy Leforta, tak jsou to obě super pohodlná auta, ovšem každá úplně jiná a na jiné použití. Každému dobré to, co je mu hodno, někomu Škoda a VW, někomu Citroen, někomu Honda cokoli jiného, ale každý si najde v těch mnoha autech svoje - proto se jich také vyrábí tolik.

Jerry má hodně zkušeností co se týče aut a dle mého je hodnotí podle limitů auta, na které se ale mnoho z nás nedostane, proto když Jerry řekne že tohle auto je super tak například Colommbovi se zamlouvat nebude, znám oba a každý má rád úplně jiné auta - doufám že mě toto přirovnání nepoplivete :D

Skodovkář má zase rád staré poctivé železo a proto si nechce koupit nové auto ať je jakékoli výroby. Já sám uvažoval nad Mondeem 2,5T s motorem od Volva, ale naskytl se mě tento Acc a tak jsem jej bral. Ale i když na J auta nedám dopustit, tak si evropské klidně koupím, ale takové, které mě bude vyhovovat.

HAWK. :mrgreen: :wink:
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1748
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

NOVON píše:VŽDY bezporuchové..
Já klidně závadu prásknu, na Acc 7g odchází klimakompresory. Ale není to zas tak drahá součástka na repas, popřípadě výměnu. Auto se začne klepat jak ratlík když se začne přidírat a stalo se to na 2 ze 4 accordů, ovšem u jednoho po 12ti letech a z toho 4 roky klima nejela, u druhého kompresor nejel už při koupi u 9 let starého auta - oprava 4 000. Já když koupil svého, tak jsem jej kupoval se špatnýma vnitřníma homokineťákama, koupil jsem celé poloosy za 10 000, ovšem po 14ti letech a 250 000km.
Táta má svého mám pocit 4 roky, švára 5 a 2. Svého do toho zahrnovat nebudu, je na to brzy ( jen 6 měsíců a 7 tkm.) ale zatím je to doopravdy bez větších poruch.
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od ka-spel »

Jerry3 píše:Je tomu přesně naopak: žádný koncernak nikdy nepřizná, že jeho šunt se se.e. Jednoduše proto, že to považuje za naprosto normální.
Není pravda. Já jsem vždy říkal, že se něco sere a zatím to suverénně vede Ford Sierra 1,8 TD (několikrát rozvedená) s velký odstupem před Felicií 1,6 (liška rezavá) a u O2 1,9 TDI mimo čidlo na vačce, EGR a prodřeného kabelu pod baterkou nevím o problémech.
byloObrázek
je Obrázek
Odpovědět