Jaké pneu?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Dan1

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Dan1 »

Váha 1500kg, délka bez cca. 10cm 5m. Není to až taková kráva, nebo už jsem možná zvyklej. Předtím jsem měl Carinu E. Kdyby se zima dál vyvíjela tak jak doteď, odložím nákup někam na září a koupím něco kloudnějšího.
Návštěvník

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Návštěvník »

To, co jsem ti doporučoval, na velkých a těžkých autech funguje skvěle - vyzkoušeno! :wink:
Dan1

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Dan1 »

Tvoje doporučení respektuju, Nokian je výbornej. Brembo měl nejspíš na mysli ty Daytony a podobné levnější gumy o kterých jsem uvažoval. Právě současný průběh zimy nahrává možnosti koupit třeba právě ty Nokiany.
Itall

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Itall »

Tož jsem taky dnes nakoupil v Globu Barum Polaris 3. Se mi zdají dobré, narozdíl od Polaris 2. 165/70-14 stály 999,- Kč, celkem slušné. Na netu jsou sice k najití o něco levněji, ale tady jsem si vybral pěkně všechny DOT 1615, prohlédl a nemusím čekat kdy mi je přivezou. Taky jsem tam zahlédl oleum Carlson 5W-40 za 350,- Kč 4L. No nekup to, tak jsem ho vzal. Na účtence mají psáno, že u nich je svět ještě v pořádku. Možná jo.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:....Barum Polaris 3....
Je fakt že mladí je mají na citroušovi v rozměru 185/65 R15 a co říkal zeťák tak prý hodně dobrý :wink:
(sníh moc nevyzkoušen - ale sucho i mokro gut i při razantní jízdě - teda co dovolí Xsara Picasso 1.6/88kW)
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Dan1
Příspěvky: 41
Registrován: ned led 31, 2016 8:15

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Dan1 »

Že bych ho zařadil do užšího výběru........?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pitris »

Nevím jak ve Tvém rozměru a s váhou Maximy 3.0.... Já to psal spíš na ty Itallovy "kočárkový" kola 8)
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od lengy60 »

Pitris píše:
Itall píše:....Barum Polaris 3....
Je fakt že mladí je mají na citroušovi v rozměru 185/65 R15 a co říkal zeťák tak prý hodně dobrý :wink:
(sníh moc nevyzkoušen - ale sucho i mokro gut i při razantní jízdě - teda co dovolí Xsara Picasso 1.6/88kW)
Oni mají v XP motor VTI? :D Nehoupej nás předsedo. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27487
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pitris »

Omlouvám se za překlep. Patřilo tam 80kW....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od lengy60 »

Mně to bylo jasné hned,ale samozřejmé nemohu vědět,zda nebyl instalován chip a dale. :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pedro »

To ma asi pritule v Xs II. Ale zadna hitparada proti lehci Alme,prijde mi to fifty fifty,ktera by mela papirove mit o 20k min. Xs ma ale lepsi spodek. Tedy tah,podvozek nikoliv.
Itall

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Itall »

Barumky se zlepšily. Polaris 3 oproti Polaris 2 určitě dost, svezl jsem se i s letními Brilliantis 2 a taky dobré, možná kompromisní, ale ve všem dobré.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Pedro »

Polarky 3 nyní obuty. Ovšem vozidlo zazimováno. Tak nemohu posloužit. Předchozí Eskymo dot 2002 sloužilo celoročně spolehlivě.
Nikoliv však na F I,která s nima nevyjela,s vyšším vzorkem zdaleka tam,kam jsem nedávno potřeboval. :evil:
A Alma vloni s 3 mm si jen sem tam prohrabla a stačilo ubrat na mžik výkon. Stejná trasa a finální místo na Trutnovsku. A samozřejmě podmínky.
Itall

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Itall »

Na sníh jsou chváleny Debica Frigo 2. Jenže na nic jiného, jináč nic moc.
Hombre
Příspěvky: 1881
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Jaké pneu?

Příspěvek od Hombre »

Pánové Membat, jak zimní, tak letní a hodně muziky za levný peníz. :wink: Zimní mám na 4mm po třech zimách, tak na jaře nemusím s přezouváním spěchat. Letní půjdou letos čtvrtou sezonu a jsou na 3 mm, tak akorát přes léto dojedu , vyjímečně půjdu pod 3mm ,jinak na této hloubce vyhazuji , v kalužích ty 205 gumy začínají na D1 plavat. :mrgreen: Jak jsem psal dříve, ojel jsem hodně gum, jak na soukromo, tak služebně. Jsou gumy horší a lepší, tyto jsou lepší průměr, ale cenově silně pod průměrem, tak to neber za tu cenu. :mrgreen: /Jirko sleva :mrgreen: /
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Odpovědět