jak si zlepšit naftu sám

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od bjukemen »

..sice som ta vobec nepochopil ale nevadi


..ja som sa na VIF vykaslal davam ho oba preto ze mam zvysok zimneho a je mi to luto vysmarit inak to nema fakt ziadny efekt...
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
djdekl

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od djdekl »

Nevim zda je to zasluhou VIFu, ale behem 25000km se mi zlepsili adaptace vstriku a jsou +- 0.25mg, předtím kolem +- 1,25-1,5 :roll:
Tomas-SA

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od Tomas-SA »

bastien píše:Hehe, a pak se divíte, že lidi v osmačtyřicátým zdvihali ruce za Klému. Se zázračnými vodičkami a PHM je to stejné, jeden někde bulíkuje, jen aby druzí solili ze šrajtofle. Soudě dle fóra solej a ještě si chrochtaj, jak dobře jim ti olejáři pomáhají od zlatek. :mrgreen:
Tak z tohoto som nepochopil ani pol vety...
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od Brembo »

bjukemen píše:..sice som ta vobec nepochopil ale nevadi


..ja som sa na VIF vykaslal davam ho oba preto ze mam zvysok zimneho a je mi to luto vysmarit inak to nema fakt ziadny efekt...
mám ešte 4 plechovky ale ich darujem kamarátovi,už ho vobec nedávam,miller sa mi osvedčil viacej.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od bjukemen »

idem objednavat ocovi millersa tak aj sebe jedneho pribalim, som zvedavy
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Tomáš87
Příspěvky: 27
Registrován: ned pro 23, 2012 11:13

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od Tomáš87 »

Tak asi též vyzkouším toho millera a uvidím, Vif mi zatim nic nepřidal, sice mi jde hlavně o mazivost ale trošku rád bych i něco víc očekával od Vifu... Jinak ten miller aditivum do nafty neuškodí snad filtru pevných částic (DPF)???
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27400
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od Pitris »

DPF by nijak uškodit neměl. http://www.millersoils.cz/253--diesel-power-ecomax.html
Je tam psáno: "snížení emisí (uhlovodík, oxid uhličitý) a kouřivosti – ochrana filtrů pevných částic."
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Tomáš87
Příspěvky: 27
Registrován: ned pro 23, 2012 11:13

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od Tomáš87 »

Dík Pitris, tak a jdu do něj :lol:
Uživatelský avatar
gabriiel
Příspěvky: 46
Registrován: čtv úno 28, 2013 9:12

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od gabriiel »

VIF super diesel aditiv zimni - urcite to zlepsilo zimni starty.

Predtim mi jeden mondik nechtel v minusech moc chytat, dost casto se povedlo az na ponekolikate (tankuji OMV, Shell, obyc naftu). Jak jsem zacal davat zimni VIF (daval jsem ale vicemene 2x davku nez co doporucuji davkovat), chytal na prvni skytnuti, za 2 mesice co jsem ho daval se uz ani jednou nestalo, aby nechytnul napoprve. Mrazy byly max -15, takze i obyc nafta by mela byt jeste v klidu... kazdopadne za me VIF na zimu :wink:

Nizsi hluk nebo spotrebu jsem nezaznamenal...

Chystam se vyzkouset na jare Millers aditivum, jsem zvedav... :shock:
Ford Focus MKIII TR Easy | 1.0 EcoBoost | 74 kW | Obrázek
Ford Galaxy MKIII Titanium | 2.2 TDCi | 147 kW | Obrázek
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od Brembo »

zavdušnený palivový systém alebo odchádzajuce žeraviace sviečky,poprípade batéria. VIF to určite neopraví.
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
v.vilik

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od v.vilik »

:D Demagogie nezná hranic.
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od bjukemen »

bohuzial brembo ma pravdu ;) vacsina nezaznamenala nic pri pouziti VIF iba stratu penazi
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
v.vilik

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od v.vilik »

Taj si pořádně přečti, na co a jak odpověděl :!:
NOP

Re: jak si zlepšit naftu sám

Příspěvek od NOP »

bjukemen píše:bohuzial brembo ma pravdu ;) vacsina nezaznamenala nic pri pouziti VIF iba stratu penazi
No, ale v té podle Tebe menšině je potom firma SGS, která zaznamenala opak toho, co tady již delší dobu tvrdíš nejen Ty, ale ještě jeden ujo, tuším že brembo. A já jsem zaznamenal, že společnost SGS je světovou jedničkou v oblasti kontroly, ověřování, testování a certifikace. Je uznávána jako společnost, která stanovuje standard kvality a integrity v celosvětovém měřítku. Má více než 75 000 zaměstnanců a provozujeme síť více než 1 500 kanceláří a laboratoří po celém světě.
Ovšem pokud jsem se jal gůůůůglovat bjukemen a brembo, našel jsem v souvislosti s VIFem pouze jakési výkřiky o šmejdech, strate penazi apod. Závěr nechť si udělá každý jaký chce. Já jsem si ho již udělal před delší dobou a nemíním na něm nic měnit. V souvislosti s těmito zasvědcenými soudy jsem tady již v minulosti napsal:
…existuje stěží postřehnutelná hranice, která znemožňuje určit, zda je někdo ještě idiot, nebo již génius....
...existuje stěží postřehnutelná hranice, která znemožňuje určit, zda je VIF ještě šmejd, nebo již aditivum...
Odpovědět