Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

To letadlo musí být pod hladinou moře a asi dost hluboko. Jinak by ho už museli mít i bez mikroskopu z Lidlu (v akci). Je to tragédie. A takových už bylo. Hm...Pokrok nezastavíš...
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Návštěvníku, svíčky ve Splashi jsou samozřejmě Denso, jak jinak. Tedy...maďarské Denso...Tak uvidíme. Suzuki je také maďarský a tak trochu, trošilenku, se to projevuje. Ale fakt malinko :D .
V P107 jsou také Denso. Už přes 75000 km. Interval výměny je 60000 km. Ale Denso - bylo mi líto je vyhodit, chápeš. Ale v 90000 km je fakt vyměním, čestné pionýrské. Dokonce ti nějakou ukážu, bude-li příležitosti. Koupil jsem totiž náhradní Brisk (přiznávám, že Yttrium, ne Iridium, to jsem spletl jako správný blbec) a mají údajně životnost 90000 km. To už asi neprověřím...
1) Když takovou životnost mají Brisk, tak Denso musí také sloužit, si myslím?
2) Představ si, jakou životnost musí mít Brisk Iridium!!! :idea: 8)
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:... Tedy...maďarské Denso...
Žádné "maďarské" Denso neexistuje, výrobu svíček si Japonci drží v Japonsku kvůli ochraně výrobní technologie. A takhle bych mohl pokračovat. Prostě všechno špatně... :cry:
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

1) Návštěvníku, nikdo neví všecho, to jest základní poučka.
2) Platí i pro tebe, vezmi konečně na vědomost.
3) http://denso-europe.com/denso-global/hu/
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

1) Italle, málokdo ví tak málo o tom, o čem zde diskutuje, jako právě ty.
2) Až uvidím iridiovku od Denso made in Hungary, tak uvěřím. Do té doby však na 100% platí, co jsem napsal výše!
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Návštěvníku, možná je problém i v tom, že asi věříš jen tomu, co jsi viděl. Tedy modifikuji základní poučku: Nikdo neviděl všechno. :D
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Mně úplně postačí
Návštěvník píše:2) Až uvidím iridiovku od Denso made in Hungary...
(klidně fotka svíčky, nikoli však jen krabičky)

Teprve pak bude mít smysl pokračovat v debatě.
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Já o tom ani debatovat nemusím. Mám jen info, že ve Splashi jsou maďarské Denso, jestli iridiové nevím, Denso Hungary uvádí na netu, že vyrábí také svíčky. To mi celkem zapadá do sebe. Také nevím, proč by v Maďarsku vyráběli japonské svíčky, aby je pak nedali do japonského auta rovněž vyráběného v Maďarsku.
Mohu tomu věřit (že jsou z Maďarska) a nemusím, každopádně dostupné informace tomu nasvědčují. Proto bych netvrdil opak, když to nevím. To ty zas klidně.
A jestli tam dávají svíčky z Japonska, tím lépe.
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:...Proto bych netvrdil opak, když to nevím. To ty zas klidně. ...
Vím na 100%, že iridiové Denso se vyrábějí pouze v Japonsku. Proto chci důkaz dokládající opak - bez zbytečných kliček, keců, úhybných manévrů a debat. Je tak složité to pochopit?
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Itall píše:Já o tom ani debatovat nemusím. Mám jen info, že ve Splashi jsou maďarské Denso, jestli iridiové nevím, Denso Hungary uvádí na netu, že vyrábí také svíčky...
Proč pořád cpeš iridiové svíčky? Nepsal jsem, že ve Splashi jsou iridiové svíčky.
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:Proč pořád cpeš iridiové svíčky? Nepsal jsem, že ve Splashi jsou iridiové svíčky.
Protože jsi je sám zmiňoval
Itall píše:Koupil jsem totiž náhradní Brisk (přiznávám, že Yttrium, ne Iridium, to jsem spletl jako správný blbec) a mají údajně životnost 90000 km. ...
2) Představ si, jakou životnost musí mít Brisk Iridium!!! :idea: 8)
a hlavně proto, že dle tohoto vyjádření se nejspíše nebude jednat o ne-iridiové
Itall píše:Např. interval výměny svíček u Splashe je 105000 km. Sice jsem překvapen, ale vůbec to neznamená, že je nastaven špatně.
To si pište, že ho dodržím :D .
P.S.: Pokud nejsou alespoň platinové, pak se jedná jen o další příklad špatně nastaveného intervalu.
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Eslipak, ragazzi, fotíte digitálně, a pak také občas tisknete fotky? Profesionální zařízení asi nemáte, tedy jak tisknete, na co, s jakými výsledky, koukáte na výsledek lupou? 8)
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Pedro »

Fotim genitalne,ale prohlizim resp.posilam jen elekronicky v pc,pokud fotim fotakem,nebo primo z tlf na web,mail,yt...,fotografovani neni me hobby. Stejne jako elektronicke nesmysly a zarizeni. Jen je pouzivam.
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Také nemám foto a elektroniku jako hobby, ani zdaleka. Je potřeba mít informace, které se třeba i dají najít, někoho to baví, někoho otravuje...
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Pedro »

Nejakou tiskarnu mame,ale tisknem maximalne detaily map a dulezite dokundamenty.,fotky ne.
Odpovědět