Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9853
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Colommbo »

carfan píše:BigBang

Zbytočnosť, ktorá je na 2 roky dopredu vypredaná :D
Odpusť, příteli, ale tohle je přesně, ale fakt přesně ukázka koncernového/stádního (pře)mýšlení - když je něco na dva roky dopředu vyprodané, tak to přece musí být naprostá špica...! :mrgreen:
P.S. Koncernové auto má taky skoro každý, tak přeci musí být dobré...
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Pedro »

Ja bych osobak na elektriku nechtel. Ani hybrid. Neco km jsem s tim najel, ale prestane to za chvili bavit.
Spalovaci motor, uz jen, nejen, proto, ze je slyset. Nemam rad ticha auta ani moto. Motor chci slyset, primerene i odval kol ci vyfuk. Proto odstranuji vzdy z kapoty izolaci a delam zasahy, vetsi ci mensi, do vyf.systemu.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Jerry3 »

carfan píše:Jerry3

Vôbec nie, stačí si len prečítať vaše príspevky.

To že niekto pracuje v určitej oblasti neznamená automaticky, že všetkému musí rozumieť a vedieť čo je najlepšie. O vašom prínose v automotive môžme dlhé hodiny polemizovať a úprimne ani ma to nezaujíma.
Pane, vy jste pouze indoktrinovaný, technicky absolutně plonkový laik, jenž sice sní o Tesle, ale jezdí Fabií 1,0 44 kW. Já jsem u řady vznešených úvah byl, ale většina ztroskotala na technické neproveditelnosti. Ovšem zakázat olovo v benzínech se podařilo, byť to trvalo 5 let. A to je NEODDISKUTOVATELNÝ fakt.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Pedro »

Tak to ste vy pane, kvuly komu sem musel prilejvat do benzynu tekuti volovo, aby moje ventyli se nazyklepali. A tet nechcete elektrycki autycka? Se nestidyte...
Jeste zbejva setrvacnyk a na klycek.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Jezevcik »

carfan píše:Jerry3:
To že niekto pracuje v určitej oblasti neznamená automaticky, že všetkému musí rozumieť a vedieť čo je najlepšie. O vašom prínose v automotive môžme dlhé hodiny polemizovať...
Abych si toto dovolil pronést, pak bych musel mít stoprocentní jistotu, že o dané problematice něco vím. Jinak se jedná o naprosto prázdná a silná slova.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
carfan

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od carfan »

Strata času plýtvať svojou energiou, aj tak si tvrdohlavo budete hájiť svoju pravdu.

Ale viete čo, pre moje potešenie a vašu závisť vymením dinosaura s ktorými jazdíte aj vy za elektromobil v podobe Modelu 3 aj napriek tomu, že budem čakať. A vy si tu naďalej žite minulosťou :D :D :D :D
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Jerry3 »

Carfane, začínám mít podezření, že tvůrcem onoho webu o Tesle jste vy sám. Chováte se totiž úplně stejně, jako prodejci opičích kapek na všechno možné. Pár jich tu v minulosti také bylo... :twisted:
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Jezevcik »

carfan píše:Strata času plýtvať svojou energiou, aj tak si tvrdohlavo budete hájiť svoju pravdu.

Ale viete čo, pre moje potešenie a vašu závisť vymením dinosaura s ktorými jazdíte aj vy za elektromobil v podobe Modelu 3 aj napriek tomu, že budem čakať. A vy si tu naďalej žite minulosťou :D :D :D :D
Opět jsi nic nepochopil. Já nejsem ten, kdo je zastydlý v minulosti a nechce přijmout pokrok. S masovým rozšířením elektromobilů tak, jak ho chtějí politici, budou problémy, které jsem Ti popsal na předešlých stranách. To je má výtka směrem k tomuto odvětví, kterému bych jinak velice fandil. Další věcí je lithium aj. Rozumíš?
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Hombre »

Když si vzpomenu, jaký byl problém z počátku aut na plyn, kde natankovat. Naplnění nádrže trvá i s placením do pěti minut. Ta představa nabíjení baterek u jen 30% aut je nepředstavitelná. Parkoviště se stojany na přípojku???? To největší parkoviště u nás, D1 by byl jen slabý odvar.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
carfan

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od carfan »

A stále dokola to isté, bla, bla, bla

Ako malí chlapci :)
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9853
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Colommbo »

Jezevcik píše:...Já nejsem ten, kdo je zastydlý v minulosti a nechce přijmout pokrok...
A to já zase jo a nestydím se za to. A (nejen) proto se řídím doporučením
carfan píše:Strata času plýtvať svojou energiou ... vy si tu naďalej žite minulosťou :D :D :D :D
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od lengy60 »

Jerry3:Teď přesně nevím o čem byla řeč,ale k mobilu asi tolik.Když jsem vybíral poslední mobil,tak jsem jak ten ko..t měsíc pročítal různá doporučení,abych pak nakonec koupil ten,který jsem si vyhlédl jako první,bez nějakého schválení příslušnou komunitou.A to jsem měl pouze přání,aby byl na 2 SIM karty,slušnou baterii a nestál baťoh.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1741
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od kornel »

carfan píše:A stále dokola to isté, bla, bla, bla

Ako malí chlapci :)
..ako "malý chlapec" sa tu ale prezentujete jedine vy :wink: ..mimo to, že takto vymasírovaný "koncerňák" sa ťažšie hľadá aj medzi tým stádom, no vy ste sa našiel sám.. A to píšem ako majiteľ a užívateľ koncernového VAG vozidla :lol:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Jerry3 »

Je zajímavé, že za řidiči RS si zatím nevedu žádnou čárku, zato za řidiči podmotorovaných koncernových chcípáčku bezpočet.
Návštěvník22

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník22 »

Proboha tohle je sešlost exotů. Jeden lepší než druhý. :shock: :shock: :shock:
Odpovědět