Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Tak to zase prrr! Na tomhle jsme se neshodli, poněvadž např. elektromotor s rotačním pláštěm není nic jiného, než setrvačník s vlastním pohonem, a tím letadlem hravě "otočí" i bez záchytu reakce, poněvadž oním záchytem není nic jiného, než jeho stator pevně spojený s trupem.
Tak to zase prrr(d)! Já se bavil jen o tom kamiónovém videu. Letadýlko neznám.
Návštěvník píše:Jinak řečeno, jeden setrvačník s vlastním pohonem se snaží roztočit mnoho (stále ještě) stojících setrvačníků... :twisted:
Víš co, ty setrvačníku? Všichni jsme setrvačník. To chce klid... :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27534
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:....Všichni jsme setrvačník. :wink:
Vy jste pan Gogo :?: My všichni jsme Gogo 8) :mrgreen:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Jo, s tím Gogo souhlasím. A zároveň soulasím s tím, že v rotujícím tělese je uloženo tím více energie, čím je hmotnější, čím je jeho hmotnost soustředěna dále od osy jeho otáčení a čím se to těleso rychleji otáčí, návštěvník nenávštěvník, wikipedie newikipedie. :lol:
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Alespoň na něčem se shodneme (když už ani ne na hodnocení toho guláše...).
Pedro děl, že guláš vypadá pěkně, a on vaří, na rozdíl ode mne. Já, když vidím nějaké hnědé cosi k jídlu a není to čokoláda, obvykle nadšen nejsem - guláš možná tak má vypadat, normálně ho nejím (jen domácí modifikaci od maminky papám), ovšem vzhled není pro trávení to nejpodstatnější. Prohlížel jsem lístek, sličná slečna tam stála, Colommbo mě seřval ať dělám, tak jsem dal rychle ten guláš jen s dietnější přílohou. A to jsem si opravdu nepomohl, ale moje blbost. Měl jsem se držet toho, že takové věci v hospodském provedení nebaštím, pošpásovat se slečnou a prdět na Colommba. No, vzhledem k tomu, co jsem zahlédl na lístku, byl ten guláš alespoň cenově přijatelný, on byl rádoby exluzivní (pokud se dá říct o guláši), prý ze zvěřiny. V pohodě, náladu mi to nezkazilo, doma mám Plzeňské, rum a prášky proti nadýmání :lol: . Ale trávení a žlučník mi to rozhodilo i na neděli. Dnes už OK :wink: .
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Pedro »

No mastnejsi byl i od pohledu,ale ne exmoc. Zrejme tam bylo do zaklado dano vice loje,pokud to nebylo hovezi jen se zverinovym korenim,nebo sadlo.
To jaxy jsem neposoudil.
Mel sis mozna dat male pivo. Ja zapijim kofcou nebo limcou vse,takze bych problem nemel. Ale jestli mas cinknuty zlucnik,jestli se nepletu tak ano,mohlo ti to drobatko nesednout.
No a ceny,vyjma nealka,bez komentare. Vzhledem k tomu ze uz se dlouho v hospodach nestravuji ani nechodim ,,na pivo,, ,je to mozna nyni bezne.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Pedro »

Nenaladil se mi Prima Max. A neni ani v rucnim vyhledavani. Mame v loznici toto tv kratce a dalo mi dost prace a casu,ji naladit a nastavit tak,abych z ni dostal to,co umi.

Co s tim? Jedeme na satana Astru. Programu hafo,ale tento ne :-(
Elektroniku nesnasim,...
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5777
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od lengy60 »

Ze satelitu Max zatím nejede. :mrgreen: http://www.parabola.cz/zpravicky/25047/ ... ny-vikend/
Takže jedině terestrické vysílání. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od NOVON »

Pedro: Do ložnice TV zásadně nepatří.
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Pedro »

Miro dik,netusil jsem.
Novon,proc ne? Mam tam velkou postel a poridil si nedavno velkou tv.
Do 12h se tam valim a zas tam vlezu az se setmi,tzn.,kdyz zacnou Simsni.
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Jedu na pozemní vysílání, asi do 20-ti programů a když tam některý není, i když by asi měl, kašlu na to. Stejně jsou vždycky současně na polovině programů reklamy a na druhé půlce kraviny, možná s jednou nebo dvěma výjimkami. Občas je něco zajímavého, odpočinkově se dá čučet na leccos, výběrem. Vytáčí mě, když při reklamě přepnu jinam, něco mě náhodou zaujme, zapomenu přepnout zpět, a když si vzpomenu, je tam už další reklama :? , stává se mi při Autosalonu na Primě (Cool?) :lol: . Ten mě ostatně přestává bavit jednak kvůli těm reklamám a jednak tam jsou auta jen pro horních 10000 a málokdy to proloží autem nebo motorkou, které bych si mohl a chtěl pořídit (nebudu určitě sám :D ). Skrze ty reklamy a použitý hudební(?) doprovod už to neplní ani funkci odpočinkového čučení.
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:...Vytáčí mě, když při reklamě přepnu jinam, něco mě náhodou zaujme, zapomenu přepnout zpět, a když si vzpomenu, je tam už další reklama :? ...(nebudu určitě sám :D ).
Nejsi v tom sám!
Itall píše:...Skrze ty reklamy a použitý hudební(?) doprovod už to neplní ani funkci odpočinkového čučení.
Vyspím se, ať dávají cokoli.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5777
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od lengy60 »

Nudíte se,kupte si medvídka mývala. :mrgreen: Na TV koukám minimálně,to jejich pseudo HD vysílání je k prdu,ale občas kouknu na ČT 2,naposled JFK. Jinak dokumenty Zoom,ct2 a občas nějaký film na HBO.Nova je o ničem,navíc od srpna pouze SD,HD pouze přes O2 a snad kabelovku.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Co furt máš s tím SD, HD? Na SD jsem v pohodě a vidím jako ostříž (na blízko už ne :? ).
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9955
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Colommbo »

Televizní vysílání nesleduju už čtyři roky, ani ň.
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Polámala se ti televize? :D
Odpovědět