Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Z obou.
To je dobrý nápad (asi). Takže nejprve ze zadní strany odehnout, a pak z přední strany vytáhnout.
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

No a jak jinak? :o
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:No a jak jinak? :o
No všelijak, jak jsem popsal.
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

jerome: Odpovím ti tady, Nissan DIG je o jiném.
Ano, na fórech xy-club je toho ke čtení dost, občas jsem něco přečetl, ale nedělám z toho vědeckou rešerši. Zkrátka jsem načerpal nějaké informace a trochu vyhodnotil, co je asi více poruchové a co méně. Pouze auta, koupená jako nová, a delší dobu používaná. Nikomu to necpu, jenom jsem upozornil, že to celkem dobře funguje. Nemusí asi vždy, mě zatím vždy, ovšem tolik aut a motorek jsem zas neměl, aby to bylo statisticky významné 8) .
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Já se vždy dobře pobavím, když si projdu uživatelské recenze aut, která důvěrně znám. :P
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Aspoň se to naše užitečné vlákno posune zase v seznamu výše, brachu. :P

Smečoval jsi sice dobře, ale do autu... On ten hloupý instalatér si to doma taky nejspíš udělá pěkně, jako ty. Ale já jsem přece psal o podnikání, tj. práci za úplatu na obživu (tedy pardón, podnikatel tvoří zisk, ne že se jen přízemně živí). Práce pro zákazníky, den po dni, třeba celý produktivní život. To je něco jiného. Automechanik v servisu do toho také občas třískne, páč stahovák mu šéf nedá (nemá) a on musí být hotov a jít na další, ne že jako já doma si to třeba promažu mazadlem, počkám přes noc a ono to druhý den už jde bez třískání. Když něco urazí, tak co, "ono to upadlo, to se stává", objedná se příslušný díl, se ziskem a další práci zákazník zaplatí. Příště tam nemusí jezdit, oni mají zákazníků s křápy na servisování dost. Tak to je a bude možná hůř. Počet přihlášených aut stoupá jen v ČR o statisíce ročně. Ve městech se za chvíli nehneme, v servisech jakbysmet :? .
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:Smečoval jsi sice dobře, ale do autu... On ten hloupý instalatér si to doma taky nejspíš udělá pěkně,...
Neřekl bych. A pozoruji následující vývoj v řemeslech, která potřebuje každý, kdo má domek na venkově:
- za totáče řemeslníci odbyli svou práci v práci, aby si na melouchu vydělali, a doma si to pak sami pro sebe udělali skutečně kvalitně;
- po revoluci si řemeslnící hodně vydělávali v práci, aby jim na to "domo" už nezbývaly síly a čas;
- dnes si řemeslníci stále dokáží vydělat dost, jenže už to povětšinou neumějí udělat pěkně ani sobě, třebaže na to kvůli nízké poptávce po jejich službách mají čas.

Jen nevím, kam zařadit ty, kteří skutečně uměli, ale poněvadž byli příliš žádaní, tzv. na roztrhání těla, tak buď (v lepším případě) se svým řemeslem úplně sekli a šli dělat něco jiného, nebo (v horším případě) ten zápřah prostě nevydrželi zdravotně či dokonce "životně".
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Italle,
a na tyhle dvě
http://www.drsnysvet.cz/jak-si-tupa-rid ... t-prijela/
mám nahlížet jak? :twisted:

(Copyright by Colommbo)
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Jezevcik »

A tohle hezdí po silnicích. Jak je možné, že to nedojde aspoň té jedné?
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Pedro »

Ač maj dohromady 4 mozky,v tomto případě použily jen 2,ty spodní...
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Jak jsem psal o tom ztraceném či promarněném dni :twisted: , tak musím dodat, že naopak když potkám šikulku za volantem, mám svátek. A svátek, stejně jako posvícení, není každý den. :(
Itall

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Italle,
a na tyhle dvě
http://www.drsnysvet.cz/jak-si-tupa-rid ... t-prijela/
mám nahlížet jak? :twisted:

(Copyright by Colommbo)
Všechno je možné, taky je možné, že je to jen "hraný film", asi pro pobavení. Ženy (a nejen ženy) nerady tahají hadici, i když mají jen hrdlo nádrže na druhé straně od stojanu. Že by si šla pro pistoli just k druhému stojanu, se mi nezdá. Pěkné je, jak bílé auto vpravo radši vycouvá. Jakoby řidič tušil, že dámy jsou schopné tu pumpu třeba i vyhodit do povětří :D .
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:... Ženy (a nejen ženy)
zhusta nevědí, že
Itall píše:... mají ... hrdlo nádrže na druhé straně,
než kterou se postavily ke
Itall píše:stojanu.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Jezevcik »

Když potkám ženskou, která má problémy s levou a pravou rukou, tak mám pro ni vždy připravenu tuto pomůcku: "Levá ruka je ta, kde je palec na pravé straně a naopak".
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Návštěvník

Re: Itall a modelář / tady se můžete "hádat"

Příspěvek od Návštěvník »

:wink: :lol:
Odpovědět