Humor :-)

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Humor :-)

Příspěvek od Pedro »

To bylo z nouze, tri hodky a trada pokracovat.
Ale kdysi jsem hodku usnu i na Hornikovi, nekde v Karpatech. Oprit o kufr, kopyta na riditka. Kupodivu jsem nespadl. Jen jaxy pak dat kopyta dolu, slo blbo. A nemam central...
Jeden valec nebo vic, to je fuk. Urcite to bude pohodlnejsi cestovani nez na te oblude, co si chces poridit.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Humor :-)

Příspěvek od Jerry3 »

Pedro píše:...Urcite to bude pohodlnejsi cestovani nez na te oblude, co si chces poridit.
To je slovo do pranice! Co na to Durex?

P.S.: Nemohu se na tom svézt, abych si vyzkoušel, jak by mi vyhovovala, neboť jde o poslední nový kus široko daleko, možná dokonce úplně poslední v celé EU.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Humor :-)

Příspěvek od Pedro »

U me je to jasne. Nemam rad mastodonty, i kdyz Tvuj skutr neni nejlehci, preferuji stroje typu SH, nicmene Tvuj vyhlidly stroj, nespada, sorry, do mych koleji.
Jako v autech: radsi lehci GTI starsi vyroby, nez dvoutunovy V6.
Ale uz mimo misu vlakna.
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Humor :-)

Příspěvek od Jerry3 »

OK, díky za vyjádření postoje! Až mi to vyjde, půjdu si ho prohlédnout naživo, byť jen staticky. Předpokládám, že můj pocit, až se usadím do sedla, rozhodne.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Humor :-)

Příspěvek od Pedro »

Trochu blbo jsem tex poskladal, mysleno tak, ze bych radsi frcel na Tvem skutru, neb by mi lepe vyhovoval (ac preferuji hubenoury typu SH), nez Tvuj vyhlidly stroj. Ale posez ma nizko, to jo. Dovoliljsem se u pumpy motorkare, zda si mohu sednout. Ano, nohy na zemi. Jako na copru. Ovsem ani dezajn, nic pro me. Moderna a macaty, nee.
Ve vsem... :mrgreen:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Humor :-)

Příspěvek od Jerry3 »

Ale já jsem to (správně) pochopil. Ber to tak, že "se v jedné stopě teprve hledám". A třeba jsem už stačil přijít na to, že jestliže mi něco naprosto nevyhovuje, tak to jsou dnešní převážně digitální budíky. Proto bych se rád přidržel přístrojovky ve stylu mého skútru.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Humor :-)

Příspěvek od Pedro »

To mam stejne.
Lehce podsviceny analogy :wink:
A proto si v Alme setrim stare radio Clarion s malym displejem a cudlikama. Nechci tam obrazovku a ani podsvicene kde co.
Ani na moto bych digi nechtel nic. Mozna tak hodiny bych snes'
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Humor :-)

Příspěvek od Jerry3 »

Skútr jsem si také pořídil tzv. "na pocit". Dodatečně jsem si vyzkoušel posez na některých dalších, které bych případně zařadil do mého výběru, abych přišel na to, že si na nich nějak neumím představit jízdu delší než několik desítek km.

A stejně to mám s motorkami. Tam jsem dokonce zatím nenašel ani jednu mně vyhovující. Jeden stroj by i šel, jenže tam mám část váhy těla na zápěstích a s řidítky nelze kvůli jejich konstrukci nic udělat.
Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Humor :-)

Příspěvek od Hombre »

Jerry, jestli si nevybereš cestovní BMW, tak s tebou nebudu kamarádit.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Humor :-)

Příspěvek od Jerry3 »

Tak to se rovnou můžeme rozkamarádit. :)
Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Humor :-)

Příspěvek od Hombre »

Sice nevím co máš vybráno, ale již nyní se mně to nelíbí.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Humor :-)

Příspěvek od Pedro »

BMW bych nemohl. Vsude same GS. A nejlip vsichni s vybavou od Touratechu. Nahlizim na to jako na DAS v autech, specielne O tdi str.metla na hline..., na jejich majitele.
Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: Humor :-)

Příspěvek od Hombre »

R nebo K , GS to ne , to je vysoké enduro.
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Re: Humor :-)

Příspěvek od Jerry3 »

Díval jsem se i ve stáji BMW a nic mně vyhovujícího jsem neobjevil. Tedy našel bych, kdybych měl delší nohy...
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Humor :-)

Příspěvek od Durex »

Hombre píše:Jerry, jestli si nevybereš cestovní BMW, tak s tebou nebudu kamarádit.
poslední spolehlivý cestovní bmw máš ty. Pokud Jerry chce víc jezdit,než servisovat,tak nemůže volit z novějších cestovních BMW ...
Pedro píše:BMW bych nemohl. Vsude same GS. A nejlip vsichni s vybavou od Touratechu
Když ono je to tím,že to prostě funguje a v některých ohledech nic lepšího neseženeš. A to ani u KTM. Je to o prioritách a o smyslu používání ...
Hombre píše:Sice nevím co máš vybráno, ale již nyní se mně to nelíbí.
Podle toho,co sme s Jerrym konzultovali,tak by se ti to líbilo :lol:

A tohle by mělo být v jiným vláknu :lol: I když to je humorná debata :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Odpovědět