Hodinky

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9917
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Hodinky

Příspěvek od Colommbo »

Jezevčík: International Watch Company je hodně dobrej oddíl, však taky pro "našince" je cenově už dost mimo. Co nosí na ruce děda K.S. je mi jedno, ale hodinky jsou to pěkný. :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Itall

Re: Hodinky

Příspěvek od Itall »

Co by takoví lidé mohli všechno udělat...a on si koupí superkomplikejšn hodinky...
Víte, kde je svět, ragazzi? :idea: :?: :idea: Asi víte...
...Ano, přesně tam... :?
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Hodinky

Příspěvek od bjukemen »

dufam ze sa nikoho nedotknem ked zadam ze hodinky na bateriu niesu hodinky ;)
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9917
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Hodinky

Příspěvek od Colommbo »

Ano, bjuku, hodinky na baterii jsou něco podobného jako auto na naftu... :lol: :lol: :lol:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Návštěvník

Re: Hodinky

Příspěvek od Návštěvník »

:wink:
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Hodinky

Příspěvek od Jezevcik »

Co se baterie týče, tak bych rozlišoval digitálky a quartz. Prvně jmenované uznávám - na nic si nehrají, no a ty druhé raději bez komentáře. I když....Nejhorší variantou je v mých očích quartzový strojek, pouzdro a tah v kombinaci titan/ "zlato" a na cifru římské číslice. To je takový kýč, že by mohl být rovnou stanoven jeho jednotkou.

A co se té nafty týče, tak až budou závody v síle v malých otáčkách, tak raději zůstaňte doma :-)
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Itall

Re: Hodinky

Příspěvek od Itall »

Bateriové strojky jsou přesnější, než mechanické, i u celkem laciných, ale dobrých hodinek. Pokud je vše kvalitní, baterka může vydržet mnoho let (údajně i přes 10). Klidně tedy preferuji baterii :idea: :roll: . Sice mám retro Primky, ale jen proto, že je mám a fungují. Chybu mají v normě, do 1 minuty denně.
P.S.: V práci jsme měli bateriové nástěnné hodiny, které časem chodily i pozpátku nebo chvíli dopředu a chvíli zpět :lol: . Kdo by občas nechtěl vrátit čas, že? :?: :idea: :P
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Hodinky

Příspěvek od bjukemen »

pre mna hodinky na baterku nemaju dusu, je to iba stroj, kdezto hodinky s mechanickym strojcekom su uplne o inom :) :wink:
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Itall

Re: Hodinky

Příspěvek od Itall »

Co porád máte s těma dušema? :?: :!: Snad to má fungovat a neotravovat, ne? Chápu, že auto nebo motorka se nějak chovají, ale hodinky? :? :|
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9917
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Hodinky

Příspěvek od Colommbo »

Já naopak bjukovi zcela rozumím, Italle, vnímám to stejně jako on. Jsou lidi, kteří si vytvoří osobní vztah, téměř bych dokázal říci pouto, i k (podotýkám některým) obyčejným věcem (jež pak už ale, aspoň pro ně samotné, přestávají být obyčejnými... :oops: ). Někomu stačí, aby věc (kupř. hodinky, auto) fungovala a neotravovala, jiný v tom hledá něco víc, třeba i něco na způsob lidské duše. Osobně tvrdím, že některé věci duši mají a oplácejí mi stejnou měrou, jak se k nim chovám já. Ale to už člověk musí mít tak nějak v sobě, mně podobní blázni to chápou, "normální" lidé kroutí hlavou. Ale je mi to jedno... :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Itall

Re: Hodinky

Příspěvek od Itall »

Tož, já si také vytvářím k věcem vztah. Když to funguje a neotravuje, tak to miluju :D .
Někdy vztah vzniká péčí o věc. Když otec prodává(val) auto, tak říkal: Co já jsem se pod ním naseděl.
Apod. Pak se s ním jel ještě naposledy projet, slzíce. No. Sice to dovedu pochopit, ale snažím se takovým věcem nepodléhat. Ostatně - já jsem pod ním neseděl 8) .
Teď, když jsem vyměnil brzdovku u P107, mám ho nějak víc rád :lol: . Blbost.
Když jsem nedávno prodával Gase, svezl jsem se na něm před prodejem, ostře, aby viděli, jak jako jede a napadlo mě, že jsem sám takhle dlouho "pavouky z výfuku nevyhnal", páč jsem si ho spíš šetřil. Docela mě to bavilo :D . Ale že bych si říkal - jak já jsem ho dlouho šteloval, co jsem se ho naudržoval :roll: . Zkrátka ho naložili a tradá. Ať slouží.
Itall

Re: Hodinky

Příspěvek od Itall »

Safra safra, mám chuť na nějakou lehkou výkonnou terénní motorku... :)
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Hodinky

Příspěvek od bjukemen »

kup si hodinky co maju dusu ;)
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Itall

Re: Hodinky

Příspěvek od Itall »

Ty už mám (podle tebe) - spolehlivé Primky po dědovi. Mají duši, ne? Takové bych nekoupil. A vo...vo tom to je :idea: .
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Hodinky

Příspěvek od bjukemen »

primky maju dusu :) nepovedal som ze nie, len som si nevsimol ze ich mas, a take mam aj ja a nie jedny :)
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Odpovědět