Cinol?

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Cinol?

Příspěvek od Jerry3 »

Můžete někdo potvrdit nebo vyvrátit informaci, že motorové oleje Cinol jsou přebalované oleje výroby BP?
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jerry3 »

Co ty oleje Cinol? Nikdo mi k nim nic neřekne?
Ge0

Příspěvek od Ge0 »

Vyvrátit to opravdu nemohu, ale ani potvrdit. Z profilu firmy vyplívá že oleje nevyrábí ale nakupuje a obaly si vyrábí - jak uvádí na svých stránkách http://www.cinol.cz. Doufám, že mi motor nevyskočí z auta :? .
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

No motor ti nevyskočí, BP to asi není,ale dnes stejně nevíš i když si koupíš M1, jestli ji nelisuje nějakej ťaman někde z kokosáku. Všichni chtějí vydělávat,takže je v tom pěknej bordel :twisted: :evil: :wink:
míra

Re: Cinol?

Příspěvek od míra »

Jerry3 píše:Můžete někdo potvrdit nebo vyvrátit informaci, že motorové oleje Cinol jsou přebalované oleje výroby BP?
Cinol není určitě na 100% žádná ze známých značek! Je to Polský olej,nebo maďarský olej! Firma výhradně nakupuje v Polsku a když je levněji jinde,tak tam! Je to taková firma,která levně koupí a se 100% prodá. Dokážete si tedy představit,co je to za sajrajt!???
Teď nakupuje od Pk Orlen,předtím Lotos oil.-je to stále stejné Polské zboží dobývá naše trhy a kdo se chytne!? nedal bych to ani do sekačky za pár tis.,natož do motorky,nebo auta,přidřel bych to po pár tis.km. a nikde není dovolání--známe přece Poláky!!!!
SMART

CINOL Oleje

Příspěvek od SMART »

Mám Octavia 1,6 i a olej CINOL 5W-40, plná spokojenoost. Cena super. Dle nabídky na netu bych řekl, že BP, prodávají taky.
Matěj
Příspěvky: 180
Registrován: čtv zář 22, 2005 11:46

Re: CINOL Oleje

Příspěvek od Matěj »

SMART píše:Mám Octavia 1,6 i a olej CINOL 5W-40, plná spokojenoost. Cena super. Dle nabídky na netu bych řekl, že BP, prodávají taky.
Zasmáli se zbrojnoši. :!:
Petr Malý

Re: Cinol?

Příspěvek od Petr Malý »

Jerry3 píše:Můžete někdo potvrdit nebo vyvrátit informaci, že motorové oleje Cinol jsou přebalované oleje výroby BP?
Ahoj kamarádi, mám také zkušenost s olejem Cinol. Objevil jsem ho v roce 2005, byl jsem šokován jeho cenou. Jde o 10W 40. Používám ho v Nissan Almera k plné spokojenosti. Při vizuelní kontrole se mi nezdá tmavý.Dokonce na :) něj jezdím asi 1,5 roku a má asi 20 000. Mluvil jsem s obchodním zástupcem pro střední Čechy a tvrdil, že to kupují u BP.
Nemám důvod při plánované výměně kupovat dražší, ale při častějších jízdách bych možná volil kvalitnější. Tím nechci říci, že je špatný. Zajímal by mne ale názor akreditované nezávislé zkušebny. Předpokládám, že snad něčím takovým prošel.
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Re: Cinol?

Příspěvek od ka-spel »

Petr Malý píše:Mluvil jsem s obchodním zástupcem pro střední Čechy a tvrdil, že to kupují u BP.
...
Zajímal by mne ale názor akreditované nezávislé zkušebny. Předpokládám, že snad něčím takovým prošel.
Cinol je firma ze Slušovic, ale jestli kupuji a balí olej BP od ANC FOD,s.r.o. (Zlín) pochybuji. Spíš to bude jak tady zaznělo olej z Polska. Jinak jestli je ten olej kvalitní jak jejich nemrznoucí směsi (v nedávném testu skončili jako totální šmejd - velký obsah vody) tak bych si to do auta rozhodně nedal.

Výsledek ze zkušebny ti nikdo neukáže. A z hlediska srovnání s jinými oleji už vůbec ne.
Y06hurt

Příspěvek od Y06hurt »

mám cinol v eskortu, a záhadně mi mizí kvanta tohoto "OLEJE" z motoru, takže...CINOL nebrat
Itall

Příspěvek od Itall »

Y06hurt píše:mám cinol v eskortu, a záhadně mi mizí kvanta tohoto "OLEJE" z motoru, takže...CINOL nebrat
No vidíš, jak motoru chutná :lol: . Už si zkoušel jiný olej stejné viskozity? Pochybuji, že úbytek oleje bude způsoben značkou Cinol :P . O kvalitě oleje Cinol nevím nic, ale používal jsem ho. Zkušenost je taková, že žádná. Jezdil jsem jako s každým jiným olejem. A modelář ho doporučuje (jako levnější alternativu), a ten je tady Nejchytřejší :D .
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Y06hurt píše:mám cinol v eskortu, a záhadně mi mizí kvanta tohoto "OLEJE" z motoru, takže...CINOL nebrat

..toto je absolutne bezcenna informacia založena na ničom najskor povedz o aky motor sa jedna,aky cinol tam je ako dlho,kolko má motor najazdene a ake ine oleje okrem tohoto bolu použité
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Y06hurt píše:mám cinol v eskortu, a záhadně mi mizí kvanta tohoto "OLEJE" z motoru, takže...CINOL nebrat
Myslíš, že je to značkou oleje?
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Pitris píše:
Y06hurt píše:mám cinol v eskortu, a záhadně mi mizí kvanta tohoto "OLEJE" z motoru, takže...CINOL nebrat
Myslíš, že je to značkou oleje?

..uvažujem aj ja nad tým či je to možne že olej motoru až tak nesadol a ma taku spotrebu..hmm zaujímave každopadne treba sa dozvedieť viac o probleme a uvidíme
modelář

Příspěvek od modelář »

bjukemen píše:...každopadne treba sa dozvedieť viac o probleme a uvidíme
Neuvidíme! To byl jenom plivanec na Cinol, nic víc.
Odpovědět