carlson

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

na to že je to českej olej tak je pěkně drahej koukal jsem na ceny,.proti třeba Cinolu
hospodar

Příspěvek od hospodar »

no cely CARLSON by som mohol okaslat ked stoji 20 € 4 litre.. 10w-40 a Valvoline DuraBLand 10w-40 kupim za 19 € a mam istotu ze je to osvedcena znacka...
Nepoviem keby títo "prebalovaci" predavali olej za co ja viem 10€ 5 litrov.. tak by som aj zvazoval ale pri tychto cenach sa nad ich olejmi ani nezamyslam...
modelář

Příspěvek od modelář »

S péčí dobrého hospodáře! :wink:
bjukemen
Příspěvky: 4876
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

ka-spel píše:Tak stejné tvrzení bylo i o Cinol = BP, protože jeho prodejce má i velkoobchod BP.

..ale táto možnosť je skor pravdepodobna ako ta že Hekra je BP
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Příspěvek od NOVON »

CARLSON- HEKRA 8)
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Decker

Re: carlson

Příspěvek od Decker »

Co to tady melete v oblasti prodeje olejů pracuji již 20 let a Carlson je ve srovnání s oleji jiných výrobců na vysoké úrovni jako je Castrol, Shell a další přečtete si složení včetně použitých aditiv a srovnávací tabulky a to nespolupracuji ani nemám nic společného s výrobcem. Carlson vřele doporučuji a 10w40 měnit bez problému po 15000km máme otestování z vlastních zkušeností. Ten kdo píse opak moc dobře ví proč to píše a ze by se měl trosku nad sebou zamyslet. :-))
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5787
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: carlson

Příspěvek od jerome »

Decker píše:Co to tady melete v oblasti prodeje olejů pracuji již 20 let a Carlson je ve srovnání s oleji jiných výrobců na vysoké úrovni jako je Castrol...
Asi tak nejako :wink: ...a preto ruky prec :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Návštěvník

Re: carlson

Příspěvek od Návštěvník »

:wink: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: carlson

Příspěvek od Pitris »

Decker píše:Carlson vřele doporučuji a 10w40 měnit bez problému po 15000km máme otestování z vlastních zkušeností. Ten kdo píse opak moc dobře ví proč to píše a ze by se měl trosku nad sebou zamyslet. :-))
Ano, přesně vím, co jsem zde napsal. A taky po zkušenostech s tou značkou - v oblasti jiných kapalin.
A 10w40 měnit po 15-ti tkm :?: Na jakém autě :?: V jakém motoru :?: Za jakých jízdních podmínek :?:
Sorry, ale pokud pracuješ v oblasti prodeje olejů přes 20 let, a napíšeš to takhle "paušálně", taky moc dobře víš proč - abys prodal, ale měl by ses nad sebou taky trošku zamyslet;
nic ve zlém, ale ono prodávat oleje, a aspoň trochu se orientovat v tribotechnice je "mírný" rozdíl :)
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Autoxxxrady

Re: carlson

Příspěvek od Autoxxxrady »

Pitris 20 let oleje neprodává a vyzná se v nich víc než 98% prodavačů. A pár lidí by se tady ještě našlo co jsou v obraze.
Autoxxxrady

Re: carlson

Příspěvek od Autoxxxrady »

Pro Decker

Kde si můžu přečíst to složení + ty použitý aditiva????????????

Pokuď se nepletu, tak aditiva míchá asi pět firem na světě do aditivačního balíku a ten se pak přidá do základového oleje. Nejsem si jistej, ale myslim si, že ty firmy mně složení neprozradí co použily za aditiva. Nevim o tom, že by tyto informace složení byly přístupné. Ale rád se nechám poučit
NOP

Re: carlson

Příspěvek od NOP »

Decker píše:.... Carlson je ve srovnání s oleji jiných výrobců na vysoké úrovni jako je Castrol...
:mrgreen: :) :lol: :mrgreen: Už hodně dlouho jsem se takhle nezasmál. Castrol jsem nenalil do auta takových 24 roků a hodlám v tom pokračovat a právě jsi u mne naprosto diskvalifikoval i ten Carlson. Blahopřeji. :!: :twisted:
decker

Re: carlson

Příspěvek od decker »

pánové tyto detaily můžeme někdy probrat někde u sklenice piva. :D :wink: :lol:
kaskader

Re: carlson

Příspěvek od kaskader »

Chcel sa prezehnat a vypichol si oko :D
Tomas-SA

Re: carlson

Příspěvek od Tomas-SA »

jerome píše:
Decker píše:Co to tady melete..
Asi tak nejako :wink: ...a preto ruky prec
To si vystihol :D
Odpovědět