bit RIBE vrtany

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od Durex »

nechci rejpat,ale nejen,že se používají nyní,ale oni se na tu TPS používali i před rokem 2002 :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
NOP

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od NOP »

Návštěvník píše: ....Ale musíš použít k danému účelu určený sprej, nebo ji rovnou odepiš.
No, ten spray není nutný, já ty váhy koupal v isopropylalkoholu, a to nejen sobě, žádnou jsem neodepsal, naopak. Ale to se tu kdysi probíralo...
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od Durex »

A pokud nastroj nebo klíč není v Hornbachu,tak to neznamená,že neexistuje. Jak by to v servisech asi bez toho dělali ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Návštěvník

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od Návštěvník »

NOP píše:
Návštěvník píše: ....Ale musíš použít k danému účelu určený sprej, nebo ji rovnou odepiš.
No, ten spray není nutný, já ty váhy koupal v isopropylalkoholu, a to nejen sobě, žádnou jsem neodepsal, naopak. Ale to se tu kdysi probíralo...
Dotyčný psal o spreji, což mi připomíná, kdo a co je schopen k čemu použít. Ano, ten sprej na váhy vzduchu obsahuje izopropylalkohol.
Návštěvník

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od Návštěvník »

Durex píše:A pokud nastroj nebo klíč není v Hornbachu,tak to neznamená,že neexistuje. Jak by to v servisech asi bez toho dělali ...
Citroen používá u některých modelů na brzdových třmenech trojúhelníkové(!) hlavy šroubů. Klíče na ně jsem ještě nikde neviděl ke koupi.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od Durex »

Pak buď vyrobit a nebo zajít za známým,co má servis primárně na francouze a zeptat se,čím to povoluje popřípadě si u něj ten klíč zajistit. Takhle bych to řešil asi já,kdybych to potřeboval :lol: A nebo odvrtat a dát tam pak klasiku :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5788
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od jerome »

Návštěvník píše:Citroen používá u některých modelů na brzdových třmenech trojúhelníkové(!) hlavy šroubů. Klíče na ně jsem ještě nikde neviděl ke koupi.
Durex píše:Pak buď vyrobit a nebo zajít za známým,co má servis primárně na francouze a zeptat se,čím to povoluje popřípadě si u něj ten klíč zajistit. Takhle bych to řešil asi já,kdybych to potřeboval :lol: A nebo odvrtat a dát tam pak klasiku :lol:
Hosi na co sa do vsetkeho montujete :?: Treba nieco nechat aj na odborny servis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od Durex »

Tak já nebyl s ničím v servisu už tak 10 let. To,co ušetřím za servis investuju do nákupu nářadí a přípravků. Navíc kolikrát i v servisech používají speciální nářadí,jako sikovky a flexu :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
NOP

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od NOP »

Durex píše:nechci rejpat,ale nejen,že se používají nyní,ale oni se na tu TPS používali i před rokem 2002 :lol:
Jak jsi na to přišel? Já jsem snad něco takového tvrdil? Teď vykopali v Egyptě faraona a hádej, co měl v hrobce. No samozřejmě. Torx pětiramenou hvězdičku s dírou. Ještě neví, na co to používali ale..... :shock: Jo, a nechci rejpat, ale nepatří ve slově "používali" na konci tvrdé "y" - tedy ypsilon? No to nic. Hlavně, že Ti chutná a máš čím dotahovat TPS.. :lol:
Durex píše:A pokud nastroj nebo klíč není v Hornbachu,tak to neznamená,že neexistuje. Jak by to v servisech asi bez toho dělali ...
Opět to stejné. Nevím, kdo něco takového tvrdil. Zřejmě máš tak trochu problémy nejen se psaným slovem. Jo, jenom pro Tvoji informaci, v servisu Škody jsem byl jako první a víš, co mi řekli. Nic. Jenom to, ať si dám auto do servisu, že mi tu váhu vyčístí. A světe div se, ani různí "garážoví" servismani mi v té době nebylo schopni poradit. Kdyby tu tak byl Durex........ :mrgreen:
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5788
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od jerome »

Jeden nevinny dotaz na obycajny BIT a jak sa to tu rozbehlo Obrázek
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od Durex »

NOP píše:
Durex píše:Takovýho humbuku kolem torxu s dírou :lol: Tyhle šrouby se používají třeba na snímače TPS ...
Na co se nyní používají je mi upřímně jedno. Já jsem tento torx sháněl někdy před více jak deseti lety, cca 2002 (pokud mne paměť neklame) a zcela odpovědně musím říci, že nebyl nikde k sehnání, ani ve speciálkách ve městě Brně, natož třeba Feroně, Hornbachu apod.
Já reagoval na to,že si ho sháněl v roce 2002. Na to jsem odpověděl,že už i v 2002 se běžně používal. Dokonce i v 99 se používal. Třeba na Hayabuse právě na TPS. A když někdo použije na něco takový šroub a s takovou hlavou,tak už na to někde musí být klíč. Nebo si myslíš opak? To,že tě ve škodovce poslali do prd...,tak to se nedivím :lol: A můj pravopis nikdy nebyl nejlepší a je mi to jedno. Upřednostňuji obsah před pravopisem. Ale pokud tebe to vzrušuje,klidně můžeš moje psaní opravovat. :lol: A jak je viděť,tak ani dokonalý pravopis nezaručí to,že seženeš přesně věc,co potřebuješ. Jak je možný,že já jo? Asi se budu muset víc učit :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Návštěvník

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od Návštěvník »

Durex píše:... ani dokonalý pravopis nezaručí to,že seženeš přesně věc,co potřebuješ. Jak je možný,že já jo? Asi se budu muset víc učit :lol:
Kdybych se byl býval špatně učil, mohl jsem se mít lépe a hlavně být spokojenější. :P
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od Durex »

Je to paradox,ale často to tak bývá ... :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Johnny55
Příspěvky: 161
Registrován: pon srp 29, 2011 19:42

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od Johnny55 »

Tie TROJUHOLNIKOVE sa daju zohnat...dam neskor link, videl som ich ked som hladal ten moj nestastny
Ale kuknite tieto: D:
http://obchod.damoslovakia.sk/hlavica-1 ... zka-60-mm/
Volvo S80 2.0T
Audi A6 2,7TDI manuál 6st. bez DPF
Motul X-Cess
Mobil Rally Formula
Návštěvník

Re: bit RIBE vrtany

Příspěvek od Návštěvník »

Tak to je tedy už fakt síla! :o :shock:
Odpovědět