Auto pro zenu

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od lengy60 »

Naprostý souhlas,tedy né s tím založením nového vlákna :wink: Tyhle plky jsou opravdu k ničemu,dámy zajímají na autě úplně jiné věci,než jak je uložená naprava.Já jen reagoval na to,že jsem uvedl jako možnou alternativu C3,což je líbivé vozítko zejména pro dámy a vzápětí se z toho rozvinula tato plodná diskuze na téma spolehlivosti té či oné značky.Hádat se nemám zapotřebí,na to mám jiné lidi. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od jerome »

Nemam skusenost s C3 ale ma ju jeden znamy s manzelkou (deti odrastene) ako rodinne auto a nestazuje si :wink: tak preco nie... :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Itall

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od Itall »

jerome píše:Nemam skusenost s C3 ale ma ju jeden znamy s manzelkou (deti odrastene) ako rodinne auto a nestazuje si :wink: tak preco nie... :mrgreen:
Ano, takových je hodně, co si nestěžují...Co to vypovídá o jakosti jejich auta? Třeba také nic...
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od lengy60 »

Já nevím,ale když si někdo nestěžuje,tak je asi spokojen. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od jerome »

Itall píše:Ano, takových je hodně, co si nestěžují...Co to vypovídá o jakosti jejich auta? Třeba také nic...
Ano to je pravda :wink: ale tych hodne ludi vobec neriesi jakost auta. Proste jazdia pokazi sa vyservisuju a neriesia ani kolko zozerie. Beru to ze tak to ma byt.
Je pravda ze toto je forum na ktorom uzivatelia riesia ozaj vsetko. Preto je dobre ked sa tu da precitat o konkretnych vyslovene chybach jednotlivych typov aut a clovek si moze spravit aky taky obraz co by bolo najvhodnejsie kupit. U mna pre zenu by som odporucal Yarisa alebo Jazz :wink:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Itall

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od Itall »

lengy60 píše:Já nevím,ale když si někdo nestěžuje,tak je asi spokojen. :wink:
1) Může to tak být a nemusí.
2) Stále platí - co to vypovídá o jakosti jejich auta? Třeba také nic... :idea:
Itall

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od Itall »

jerome píše:
Itall píše:Ano, takových je hodně, co si nestěžují...Co to vypovídá o jakosti jejich auta? Třeba také nic...
Ano to je pravda :wink: ale tych hodne ludi vobec neriesi jakost auta. Proste jazdia pokazi sa vyservisuju a neriesia ani kolko zozerie. Beru to ze tak to ma byt.
Je pravda ze toto je forum na ktorom uzivatelia riesia ozaj vsetko. Preto je dobre ked sa tu da precitat o konkretnych vyslovene chybach jednotlivych typov aut a clovek si moze spravit aky taky obraz co by bolo najvhodnejsie kupit. U mna pre zenu by som odporucal Yarisa alebo Jazz :wink:
Tak nějak to asi bude.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od lengy60 »

Itall píše:
lengy60 píše:Já nevím,ale když si někdo nestěžuje,tak je asi spokojen. :wink:
1) Může to tak být a nemusí.
2) Stále platí - co to vypovídá o jakosti jejich auta? Třeba také nic... :idea:
No a to ale platí pro ostatní značky také,může být,že x lidí mělo nějaký problém např. s Toyotou a nestěžují si. :D Mezi autaŕi se při některých problémech říkávalo,to není závada, ale vlastnost vozidla. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od skodovkar »

Zrovna včera jsem potkal za volantem jednu ženu, která bohužel byla rovněž za volantem starého Meganu. Jel jsem na přehledném kruháči a vpálila mi tam hodně na krev. Člověk by si řekl, holt ženská a mávnul rukou (což jsem také při dupnutí na brzdu udělal). Celou dobu jsem se na ni díval a ani ji nenapadlo tu svou dutou palici otočit a podívat se jestli náhodou někomu nevpálí do cesty! :x
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od lengy60 »

Chápu Tvé rozčilení,ale řekl bych,že tohle není zrovna doména dam.Včera jsem se vracel z dovolené a nevěřil bys,kolik kreténů jsem za těch 900 km potkal. :D Včetně takových,co Ti ve 130 jedou metr za prdelí a blikají jak o život.Zvláštní je,že po lehkém pohlazení brzdových světel hned vědí,jak daleko mají jet ze před ním jedoucím vozidlem. :mrgreen: Sice po další chvilce,když se mu povedlo mě konečně "udolat",samozřejmě zprava,kroutil hlavou,že mu málem vypadla ze závitu,ale to mě nechává ledově klidným. 8) Samozřejmě po pár stech metrech brzdil jako o život na 50,která je monitorována radarem. :lol:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Návštěvník

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od Návštěvník »

Ženy za volantem mne stále ještě dokáží překvapit. A to jsem myslel, že všechno jsem už u nich zažil.

Pro zájemce o podrobnější popis: dejte si googlu heslo "Mitsi pise".
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od jerome »

skodovkar píše: Jel jsem na přehledném kruháči a vpálila mi tam hodně na krev...
skodovkar a tebe nehovori nic prednost z prava ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ona toto pravidlo ovlada a pouziva vsade 8)
Návštěvník píše:Ženy za volantem mne stále ještě dokáží překvapit. A to jsem myslel, že všechno jsem už u nich zažil.
Tu na fore je zien ako safranu tak nema kto namietat :mrgreen: ale priznam sa kopec podobnych situacii bolo zapricinenych aj chlapmi :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Návštěvník

Re: Auto pro zenu

Příspěvek od Návštěvník »

jerome píše:... kopec podobnych situacii bolo zapricinenych aj chlapmi :mrgreen:
Právěže té "podobnosti" situací způsobených ženami a muži moc není. Za všechny zmíním "způsob jízdy" žen a mužů v areálu velkokapacitních parkovišť: ten rozdíl v chování žen a mužů za volantem je přímo do očí bijící!
Odpovědět