Audi A3 1.8l

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od Návštěvník »

Nepochopil jsem... Možná nejsem tím správným adresátem (nesprávně vyjádřené myšlenky, pokud tedy vůbec byla myšlenkou, nikoli zoufalým výkřikem).
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5787
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od jerome »

Návštěvník píše:Mě by rovněž velmi zajímalo, proč v případě pořízení ojetiny někoho nejvíc zajímá právě tohle :?:
Brabi píše:Ale nikde není psáno co tam bývalí majitel dával.
Ja si myslim ze toto maju ludia vzite a je to pe nich smerodatne aby neurobili krok vedla. Aj ked teda ten krok mohol spravit uz predchadzajuci majitel. Proste ludia su hnili hladat aky olej by mohol byt idealny pre ich motor a skopiruju ten co tam bol. Napr. Felicie mali pod dverami SHELL HELIX takze nebolo o com lial sa Shell :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od Pedro »

Ne kazdej hned vi co ma dat za doplnujici info.
Ja se zastal auta,ktete pokud je ve ,,stavu,, ,nejen motoricky,je schopno konkurovat soucasnym alobalovym kastlim,cokoladovym podvozkum a tenounkym blokum agregatů. Finito.
Návštěvník

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od Návštěvník »

Pedro píše:Ja se zastal auta...
A já jsem pro změnu na auto jako takové (právě z mnou zmíněného důvodu) nenarážel. Mj. proto, že tenhle motor bude v pohodě jezdit na každý "normální" olej (předpokládám, že je patrné, o jaký mi jde), pokud bude v rozumných intervalech měněn. A ze stejných pohnutek mne irituje ona urputná snaha sehnat ten "nejlepší olej", navíc "pro macíka".

P.S.: Ač mám k povedeným strojům dostatečně vřelý vztah (byť toto není ten můj případ), nikdy mne nenapadlo personifikovat si je do role (živých) domácích mazlíků.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od lengy60 »

OK,já sice nenazývám svůj stoj macíkem proto,že bych snad už trpěl senilitou,nýbrž proto,že je auto takové macaté. :lol: Ale také mu někdy říkám Pikaču, :wink: to by snad mohlo projít,aniž bych se dotkl tvého majestátu. :mrgreen:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Itall

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od Itall »

lengy60 píše:...nazývám svůj stoj macíkem proto,...že je auto takové macaté. :lol: Ale také mu někdy říkám Pikaču, :wink:
...že je to takový trochu pikap... :D
P.S.: Doufám, že nenazýváš macíkem svůj STOJ a jedná se jen o nedoklep... :lol:
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od Jezevcik »

V životě jsem svému autu nedal jméno a ani o něm nikdy nehovořil jako o miláčkovi, mazlíčkovi apod. Nepřijde mi to infantilní, ale přímo debilní.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od lengy60 »

Itall píše:
lengy60 píše:...nazývám svůj stoj macíkem proto,...že je auto takové macaté. :lol: Ale také mu někdy říkám Pikaču, :wink:
...že je to takový trochu pikap... :D
P.S.: Doufám, že nenazýváš macíkem svůj STOJ a jedná se jen o nedoklep... :lol:
Ano,je to tak,jak jsi napsal. :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od lengy60 »

Jezevcik píše:V životě jsem svému autu nedal jméno a ani o něm nikdy nehovořil jako o miláčkovi, mazlíčkovi apod. Nepřijde mi to infantilní, ale přímo debilní.
V tom případě jsem ve firmě debilní všichni :lol: ,protože máme všechna auta z určitých důvodů pojmenovaná ženskými jmény. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Návštěvník

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od Návštěvník »

A je to venku! :wink: :lol:
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9926
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od Colommbo »

Teď jsem si najednou s úžasem uvědomil, že ač mám k dobrým (neměl jsem jiná) autům taky velmi vřelý vztah, nikdy mě nenapadlo (si) je pojmenovat... :o Zato svého STOJe oslovuji toliko jmény nejlíbeznějšími a chci pro něj jen to nejlepší... :oops:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Návštěvník

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od Návštěvník »

:wink: :lol:
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od lengy60 »

Návštěvník: Je to z praktického důvodu,SPZ se špatně pamatuje,kdežto když se zeptám na Martinu,tak hned každý ví o čem je řeč. :D :wink:
Colommbo: Se svou třetí nohou zásadně nemluvím. :lol: :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od Pedro »

Veskere stroje mam pojmenovane,vzdy od napr. specificke vlastnosti,zvlastni SPZ,zkomoleniny origo nazvu ap.,totez vsechny velke stroje ci vozidla firemni,ktere mi byly prideleny. Dle vyse popsaneho schematu. A nestydim se ke stroji promluvit,ci ho poklepat po jizde po kastli,nadrzi,jako dik.
Jsem industrial a my heslo je uz nekolik desetileti STROJE NAVZDY. Tedy anglicky to zni lip...
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9926
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Audi A3 1.8l

Příspěvek od Colommbo »

Poděkovat, poklepat, pohladit po jízdě mi taky není cizí, naopak, však už jsme o tom spolu taky hovořili, Petře. Věřím, že každé správné (tedy z mého pohledu dobré) auto má duši a podle toho se k němu chovám. Ale, ač je to v uvedených souvislostech zvláštní, nepojmenovávám. :)
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Odpovědět