Anonymní fórum nebo ne?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět

Chcete aby pro položení dotazu na tomto fóru byla nutná registrace?

Ne, registrace je zbyte
52
33%
Ano, registrace pom
97
62%
Nev
7
4%
 
Celkem hlasů: 156

Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Já bych měl spíš otázku na admina - jak to vypadá, anketa "dala" celkem jasný výsledek.....
Pepan píše:Už začínám být alergický na nutnost se všude registrovat,navíc většina "formulářů" vyžaduje údaje do kterých nikomu nic není.V dnešní době je snad modou šmírovat a mít přehled o údajích každého.Jestliže i tak obyčejné forum o diskuzích nad palivy a různými "normálními" věcmi bude vyžadovat také různé údaje,pak si toto forum nechte. Zavádí se opět cenzura a omezování,jen pod záminkou jakési bezpečnosti,desítky diskuzních for už lidé opustili z důvodu nemožnosti se vyjádřit z obavy postihu,protože se museli registrovat.
Jaká cenzura, a jaké údaje, do kterých nikomu nic není. Seš Pepan, a Pepanem můžeš zůstat, jde o anonymní anonymy. A když se zaregistruješ, tak nic jiného o sobě nikomu vykládat NEMUSÍŠ. Tady jde o to, aby se dalo adresně odpovědět, protože rozdíl mezi anonymem, a anonymem je veškerý žádný. A krom toho, někteří anonymní anonymové jsou dost vulgární, ale neviděl jsem tu sprostého a urážejícího zaregistrovaného......
.....vlastně jo, jeden tady byl :roll:
JiRaY

Příspěvek od JiRaY »

Souhlasm s odstraněním anonymů,a nutností přihlášení,dejte to velkým písmem na hlavní stránku s vysvětlením,a pokud se bude někdo chtít na něco zeptat,tak se holt zaregistruje,je to pro naše dobro,je tu spousta bordelu v příspěvcích,a kdo se s tím má furt prohrabávat.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Pitris píše:Já bych měl spíš otázku na admina - jak to vypadá, anketa "dala" celkem jasný výsledek.....
Pepan píše:Už začínám být alergický na nutnost se všude registrovat,navíc většina "formulářů" vyžaduje údaje do kterých nikomu nic není.V dnešní době je snad modou šmírovat a mít přehled o údajích každého.Jestliže i tak obyčejné forum o diskuzích nad palivy a různými "normálními" věcmi bude vyžadovat také různé údaje,pak si toto forum nechte. Zavádí se opět cenzura a omezování,jen pod záminkou jakési bezpečnosti,desítky diskuzních for už lidé opustili z důvodu nemožnosti se vyjádřit z obavy postihu,protože se museli registrovat.
Jaká cenzura, a jaké údaje, do kterých nikomu nic není. Seš Pepan, a Pepanem můžeš zůstat, jde o anonymní anonymy. A když se zaregistruješ, tak nic jiného o sobě nikomu vykládat NEMUSÍŠ. Tady jde o to, aby se dalo adresně odpovědět, protože rozdíl mezi anonymem, a anonymem je veškerý žádný. A krom toho, někteří anonymní anonymové jsou dost vulgární, ale neviděl jsem tu sprostého a urážejícího zaregistrovaného......
.....vlastně jo, jeden tady byl :roll:

Pitris je plesnivý chomáček rektálních chloupků!
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Vůbec bych se nedivil, kdyby se Pitris na přispívání do zdejšího fóra po několika posledních útocích anonyma úplně vybodl. Stejně to tu chcípá samo od sebe, a to i proto, že admin úspěšně ignoruje většinový požadavek na povinnou registraci. A chtít po něm, aby důsledně mazal sprosté příspěvky, to už by zřejmě bylo zcela iluzorní. :cry:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:Pitris je plesnivý chomáček rektálních chloupků!
Buď pozdraven, anonymní bráško - budeš vždy to, co mám být podle tebe já. Ale klidně si posluž.....já už jsem tady na urážky zvyklý. Ale máš smůlu, mě nena*ereš.....ale sorry :lol:
na tvoje výlevy nemíním už dále reagovat.
Už to tu psal Jerry - kdo chce pomoct, bývá ten špatnej.....
cimik
Příspěvky: 111
Registrován: ned čer 21, 2009 11:56
Bydliště: jihovýchod moravy

Příspěvek od cimik »

Registraci na podobných forech nepovažuju za nutnou a hlavně účinnou proti útokům anonymů. Tyto stránky člověk potřebuje k řešení určitých problémů ohledně mazání svých miláčků, a pokud se zde objeví nějaký kretén jako anonym, který napadá Pitrise, tak si o jeho inteligenci každý pomyslí své. Já na zdejší stránky chodím hodně dlouho - a rad Pitrise si velmi vážím, jelikož mně přijdou konstruktivní, objektivní a podložené odbornostmi a zkušenostmi.
Zároveň by však nebylo dobře, aby odsud vymizela trocha legrace - třeba příspěvek anonyma o čůrání do nádrže u HTP mě docela pobavil :D . Ovšem chápu, že majitelů jmenovaného agregátu se to může dotknout... 8)
Popenec

Příspěvek od Popenec »

Jsem pro registrace. Myslím, že když chce někdo nějakou radu, tak by pro něho neměl být problém vyplnit 5 kolonek.
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

I když je tu zase živo, tak to za ten spam (podle mě) nestojí, tímto bych chtěl požádat Pitrise, aby začal dávat takovýmto IP banána.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

skodovkar píše:I když je tu zase živo, tak to za ten spam (podle mě) nestojí, tímto bych chtěl požádat Pitrise, aby začal dávat takovýmto IP banána.
To může udělat jen administrátor.....
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Takže mám vyjádření administrátora - to procento vulgárních, a urážlivých přispěvatelů je nízké, a v době povinné registrace zde podstatně ubylo lidí; a byli zde i registrovaní uživatelé, kteří si "do úst neviděli";
takže zkusíme jiné řešení pro ty, kteří neznají pravidla slušného chování,
a pro ty, kteří si zde budou dělat reklamu
-
- jsou způsoby, jak Vám znemožnit (nebo ztížit) přístup na tyto stránky......
a nebo jednoduše mazat Vaše příspěvky
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Jen vysvětlení k tomu "zmizelému" vláknu na prodej hydraulického oleje - toto není, a majitel ani nechce, aby bylo, inzertní fórum. Těch je spousta - tohle je pro rady, a zkušenosti.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

A jen vysvětlení k těm "zmizelým" stránkám - kapacita fóra byla téměř naplněna, proto byly (bohužel) smazány příspěvky, na které nebylo minulých 90dní reagováno.

A je možné, že kvůli těm spamům, co se tu začaly množit, bude opět nutná registrace.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Já jsem proti.Pokud bude znovu zavedena registrace tak jsem zase nikdo nebude chodit.Majitelé stránek to moc dobře vědí takže k tomu určitě nedojde.A co se týče spamu existuje i jiná ochrana než registrace.
Res

Příspěvek od Res »

Místo opisování písmen a čísel tam dejte součty.To už ty roboty snad dostane.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Pitris píše:A jen vysvětlení k těm "zmizelým" stránkám - kapacita fóra byla téměř naplněna, proto byly (bohužel) smazány příspěvky, na které nebylo minulých 90dní reagováno.

A je možné, že kvůli těm spamům, co se tu začaly množit, bude opět nutná registrace.
Tak ještě k těm "zmizelým stránkám" - nakonec se povedlo tady nechat příspěvky mladší zhruba čtyř let. A spina nějak vylepšil ochranu proti spamům, tak snad to bude fungovat i bez té povinné registrace.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět