Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od Durex »

co se potravin týká,tak je to taky top. Podívej se,kolik má šunka masa,párky atd. A kolik to stojí ... dyž budeš chtít podobnou kvalitu v tescu,tak se pěkně prohneš. Konzerva a má 82 procent masa a stojí 40 pětky. A proč? Jo aha,ono se to prodává i v německu a tam by s konzervou s 35% masa jako v Penny moc neobstáli ... Lídl mi neplatí za reklamu,ale sem rád,že tu je. Pár věcí bylo naprd. Wapka,kombinačky atd. Ale v porovnáním s ostatním je top. A ten olej. Kdyby ti teklo do bot,potřeboval by si olej,jak rád by si ho tam ještě nalil ... :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od Durex »

A jelikož ho neživí oleje,proč by někde pochybně něco kupovali? To by to mohli zabalit,kdyby se to provalilo. To není prodejce Castrolu ... :lol: :lol: :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
westikkrystof

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od westikkrystof »

Durex píše:Co se lídlu týká,tak musím nesouhlasit. většina věcí je daleko větší kvality,než to,co se prodává v hOBI marketech :D Já mám z lídlu vybavenou půlku dílny a všechno šlape. Šroubováky a klíče rozebrali a složily hodně motorů,kompresor toho taky už hodně nafoukal,klíč na olejové filtry povolil desítky kartuší,nabíječka nabyla už desítky baterek a takto bych mohl pokračovat dlouho. Naopak mě štve,že hodně lidí objevilo lídl a je jich tam čím dál víc. Už se mě tam i hůř nakupuje. Dřív to byla pohodička klídek ...
Trefil si to přesně. Já nad ním také ještě tak před dvěma lety ohrnoval nos. Teď už jinam nechodím.
Nedávno jsem v tom co chodím nakupovat potkal jednoho našeho ministra a záhy za ním i docela populární herečku. Časy se mění.

Navíc když jsem něco vracel, nikdy na mě nezkoušely žádné triky známé od některých jiných prodejců.
miki

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od miki »

Jenže jak píši výše. Tady alespoň víš, že kupuješ opravdu olej z Lidlu od firmy PENNASOL.
Kdežto při dnešním pančování čehokoliv, jak se dočteš i zde na foru nevíš, co v obalu oleje za 4,5€ vlastně opravdu je, pokud si ho objednáš z nejlevnějšího eshopu..
Pak už ti zbývá jen pocit sladké nevědomosti, že si svému autu dopřál to nejlepší za super cenu.[/quote]

- ale mi nevieme či je to penansol.... celá tá vec - že to penansol je - vychádza z nejakého listu od Lidlu ktorý kedysi dávno niekto hodil na net - to ani nevieme či je to niečo autentické - a tam je-bolo písané že LIDL W olej je penansol... Otázky na podumanie: bol ten list pravý? bol to olej 5W alebo 10W? Je to Penansol aj dnes? ak je to Penansol aký Penansol? A kvalita - B kvalita?

Ja mám tiež veci z Lidlu - ponorné čerpadlo, ručnú vretenovú kosačku, všetko funguje.... ale ten olej nieje tak zaujímavý - cenovo aby som to pokúšal, preto som ho nebral....
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od Durex »

Jednoznačně to byl olej 5w40,protože právě tento olej byl i předmětem mého zkoumání v oněch zimních podmínkách. Při -20 byl mírně méně tekutější,než 5W40 Total 9000 a o dost více tekutější,než 10w40 Elf. Přesný hodnoty bych někde možná našel :lol:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
miki

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od miki »

jednoznačne bol 5W40 od Penansolu? Stačilo by jedno - na fľašu napísať Vyrobené firmou XY pre LIDL. Vybavené....
Takto sa len zbytočne špekuluje....
Netvrdím že je to zlý olej, problém je len ten že neviem čo - od koho kupujem a toto by malo byť vyvážené nízkou cenou a to nieje.
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od Durex »

Pennasol je dobrý olej. A teď si vem,že se může stát následující. Proč bych si měl kupovat Pennasol,když si můžu koupit W5 ... Hele celej život sem kupoval Pennasol,ale teď vidím,že oni dodávájí olej do lídlu. Takže to bude pěkná sračka ... Tak jako tak přijdeš o zákazníka. Proč to riskovat? Prostě mám rafinerku,přijde objednávka na 5 000l oleje s tím,že na flaškách má být w5. No problém. Mě zákazník zůstane a mám navíc další zisk. Když si koupíš značkový olej husquarna,myslíš,že najdeš na obalu firmu,která ho dělá? Ne. A to zase proto,že proč bych si měl kupovat drahej husquarna olej,když si můžu koupit olej xy ... To je prostě celý marketing ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3940
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od Durex »

Navíc lidi jsou někdy zvlástní druh. Obecně chtějí koupit co nejlevněji. Ale pak zase začnou spekulovat,že je to vlastně někdy až moc levný,takže to bude šmejd. Takže si vlastně připlatím. Jenže pak už je to zase drahý ... Takže původně levný olej z lídlu za 99 kč za litr byl moc levnej a nedůvěryhodnej a teď za 150 kč je už zase drahej ... Tak si pak vyber :lol: Ale rozhodně bych tý W5 z lídlu věřil víc,než nějakýmu akčnímu Castrolu někde na noname webu nebo někde ve stánku ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9844
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od Colommbo »

Hlavně ale, aniž bych ten prodejní řetězec obhajoval (psal jsem už výše), přece nikdo nikoho nenutí, aby ten olej kupoval, komu se to zdá podezřelé, ať se na W5 vy... a nakupuje jinde, probůh... :roll:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
miki

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od miki »

Ano je to markting... olej Mogul alfa za 3.5E by som vzal lebo je to MOGUL, nie je to Mountfield oil 5W40... to je zásadný rozdiel. Mne by veľmi lacný W5 nevadil a vzal by som ho ale to by musel byť lacný - a to dnes nieje lebo aj ostatné oleje 5W40 sú už zrejme na dolnej hranici ceny - cca od 4.20E...
Tesco- a iné reťazce ale aj rafinérky majú svoje vlastné značky ale zvačša na obale vidím že Tesco mlieko vyrobila Mlékarna Kunín.... a či je rovnakej kvality ako jej vlastná značka neviem....
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od jerome »

Akcia v Mountfielde na Mogul GX-FE 10W-40 :wink:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Autoxxxrady

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od Autoxxxrady »

http://www.kontakt-eshop.cz/produkt/ole ... l-1964.htm

Mogul GX-FE mají za dobrou cenu i tady. 10L za 701kč 70kč/1L to je good
Pejko

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od Pejko »

Kaufland Slovensko:
Olej Kaufland HD 15W-40 - 5 litrove balenie za 9,99€
Ponuka plati od 26.6. do vypredania zasob
e1H

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od e1H »

Cena super, ale toto by som dal naozaj iba do nejakej starej motorovej kosačky. :roll:
miki

Re: Aktuálne akcie v reťazcoch a spol.

Příspěvek od miki »

a čo som našiel dnes v LIDLi vo výpredaji? 5W40 za 2.99E.... no nekupte to když je to tak laciný.....
už mám garáž zaolejovanú.... sunoco, w5, eneos....
Odpovědět