Aka znacka rozvodoveho remena?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

Dalším příkladem může být největší světová automobilka Toyota.Je to už pár let,co předstihla GM a nyní jí šlape na paty VW,který má v plánu jí předhonit.Jenže si spočítejme z kolika různých značek se výše zmínění konkurenti skládají.To se pak člověk musí jen pousmát.
Itall

Příspěvek od Itall »

Jezevcik píše:Mitsubishi,Fuji a Hitachi jsou obdivuhodné koncerny.Zde skutečně platí od špendlíku po lokomotivu.Trocha pokory a uznání by nám neškodila,což jsou atributy,které stojí za japonským úspěchem.
Vždyť já je uznávám, kluky malý, šikovný. :lol: Pokoru si asi nevynutí, to ne. Nevím, jestli za jejich úspěchem stojí pokora a uznání. Snad přeneseně v tom, že podporují talentované a dávají jim příležitost? Neznám to tam, ale mám za to, že bez toho se úspěchu nedosáhne. Pracovitost a vůle je hezká a prospěšná, ale něco se prostě, tak řečeno, v apatyce nekoupí... :?
Itall

Příspěvek od Itall »

Jezevcik píše:Dalším příkladem může být největší světová automobilka Toyota.Je to už pár let,co předstihla GM a nyní jí šlape na paty VW,který má v plánu jí předhonit.Jenže si spočítejme z kolika různých značek se výše zmínění konkurenti skládají.To se pak člověk musí jen pousmát.
Toyotu přece také uznávám, vždyť mám od ní (skoro) autíčko. Zatím bez problémů. Tedy...ehm...zrovna dnes mi přišel dopis na svolávací akci - Peugeot 107 - kontrola YYM. Co to je, nevím.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Nebal by som sa pouzit Conti, ale osobne pouzivam prvovyrobu zn. Mitsuboshi.
Itall

Příspěvek od Itall »

Hele, modeláři, Tys to zase přesměroval od řemenů k Mitsubishi, raketám atd., atd., a já Ti na to skočil. Poslední reakce Anonyma mě překvapila, páč jsem nevěděl, o čem to mluví. A on asi o řemenech :lol: :lol: .
Naposledy upravil(a) Itall dne čtv srp 25, 2011 22:19, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

Itall píše: Toyotu přece také uznávám, vždyť mám od ní (skoro) autíčko. Zatím bez problémů. Tedy...ehm...zrovna dnes mi přišel dopis na svolávací akci - Peugeot 107 - kontrola YYM. Co to je, nevím.
That means:"Ytall´s(almost)Yaris Motor replacement.
Itall

Příspěvek od Itall »

Jezevcik píše:
Itall píše: Toyotu přece také uznávám, vždyť mám od ní (skoro) autíčko. Zatím bez problémů. Tedy...ehm...zrovna dnes mi přišel dopis na svolávací akci - Peugeot 107 - kontrola YYM. Co to je, nevím.
That means:"Ytall´s(almost)Yaris Motor replacement.
Srandičky, srandičky :? :wink: . Ví někdo, co to je doopravdy?
modelář

Příspěvek od modelář »

Itall píše:... Poslední reakce Anonyma mě překvapila, páč jsem nevěděl, o čem to mluví. A on asi o řemenech :lol: :lol: .
On se jen snažil vrátit debatu k původnímu tématu, což je dobře! :wink:
Itall

Příspěvek od Itall »

modelář píše:
Itall píše:... Poslední reakce Anonyma mě překvapila, páč jsem nevěděl, o čem to mluví. A on asi o řemenech :lol: :lol: .
On se jen snažil vrátit debatu k původnímu tématu, což je dobře! :wink:
No jasně, jasně, to je dobře :wink: . Jen mě to zmátlo :lol: .
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

Itall píše: Srandičky, srandičky :? :wink: . Ví někdo, co to je doopravdy?
Ani strýček"gůgl"to nikdy neslyšel.Zavolej tam a dej vědět.Docela by mě to zajímalo.Buď je to nějaký nesmyslný interní kód nebo to máme před očima a nedochází nám to anebo je to z francouzštiny a pak to nedojde mně.Takhle jsem si dost dlouhou dobu lámal hlavu,co znamená zkratka HSS na rychlořezných vrtácích.Když jsem si to pak uvědomil,tak bych se nejraději neviděl :D
Itall

Příspěvek od Itall »

Jezevcik píše:
Itall píše: Srandičky, srandičky :? :wink: . Ví někdo, co to je doopravdy?
Ani strýček"gůgl"to nikdy neslyšel.Zavolej tam a dej vědět.Docela by mě to zajímalo.Buď je to nějaký nesmyslný interní kód nebo to máme před očima a nedochází nám to anebo je to z francouzštiny a pak to nedojde mně.Takhle jsem si dost dlouhou dobu lámal hlavu,co znamená zkratka HSS na rychlořezných vrtácích.Když jsem si to pak uvědomil,tak bych se nejraději neviděl :D
No jo, jestli mi to řeknou, páč už z toho dopisu je patrné, že asi nemají zájem, aby zákazník všechno věděl. Někam to sem pak napíšu. Myslím, že to před očima nemáme a i kdyby, já bych na to nepřišel. Rychlořezný vrták jsem nikdy neviděl, včetně zkratky, takže jsem si hlavu nelámal :P . Beztak bych to musel hledat ve slovníku :oops:
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

A já se s Tebou vsadím,že viděl a ani o tom nevíš.Ale to je jedno,vím že chceš jít spát,tak dobrou.Mendělejeva napadla periodická tabulka prvků během snu,tak dej ráno vědět,co je to YYM.
Itall

Příspěvek od Itall »

Jezevcik píše:A já se s Tebou vsadím,že viděl a ani o tom nevíš.Ale to je jedno,vím že chceš jít spát,tak dobrou.Mendělejeva napadla periodická tabulka prvků během snu,tak dej ráno vědět,co je to YYM.
Tak ve snu se mi nezjevilo nic, alespoň ne kolem aut :lol: . Tak jsem tam zavolal. Moc jsem to nepochopil, ale snad jde o nějaké relé ke starteru.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27480
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Itall píše:Pracovitost a vůle je hezká a prospěšná, ale něco se prostě, tak řečeno, v apatyce nekoupí... :?
A ještě pokora, a smysl pro detail. A tyhle vlastnosti si Japonci kupovat nemusí - mají je prostě v sobě....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
ka-spel
Příspěvky: 1092
Registrován: úte lis 07, 2006 22:51
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ka-spel »

O rozvoďáku je hned na začátku. :lol:
http://www.ulozto.cz/9566227/hruzostras ... av-aut-pps
Naposledy upravil(a) ka-spel dne stř srp 31, 2011 22:30, celkem upraveno 1 x.
byloObrázek
je Obrázek
Odpovědět