Agip

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Dneska jsem bral benzín od nich , Natural 95. Jelo pěkně, dobrá kvalita.
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..neviem ako vy ale ja som Agip nikdy nemusel a to hlavne koli personalu s kt. mam len zle skusenosti teda aspon tu na slovensku bol som na troch čerp. staniciach a všade boli ludia neochotný,nevrlý a vobec nejaky podivne zdúty...dodnes tomu nerozumiem ale skončil som s nimi...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27402
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Agip má kvalitní provozní kapaliny, nikdy jsem s kvalitou neměl problém, a v Brně, kde k nim občas zajedu, jsem se nikdy s neochotou, nebo špatným chováním nesetkal.....
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

bjukemen píše:..neviem ako vy ale ja som Agip nikdy nemusel a to hlavne koli personalu s kt. mam len zle skusenosti teda aspon tu na slovensku bol som na troch čerp. staniciach a všade boli ludia neochotný,nevrlý a vobec nejaky podivne zdúty...dodnes tomu nerozumiem ale skončil som s nimi...
hmm, je to holt o lidech no
FF

Příspěvek od FF »

bjukemen píše:..neviem ako vy ale ja som Agip nikdy nemusel a to hlavne koli personalu s kt. mam len zle skusenosti teda aspon tu na slovensku bol som na troch čerp. staniciach a všade boli ludia neochotný,nevrlý a vobec nejaky podivne zdúty...dodnes tomu nerozumiem ale skončil som s nimi...
...a bol si riadne osprchovaný, čisto oblečený a mal si umyté zuby???!!! :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

bjukemen píše:..neviem ako vy ale ja som Agip nikdy nemusel a to hlavne koli personalu s kt. mam len zle skusenosti teda aspon tu na slovensku bol som na troch čerp. staniciach a všade boli ludia neochotný,nevrlý a vobec nejaky podivne zdúty...dodnes tomu nerozumiem ale skončil som s nimi...
Špatnou zkušenost s firmou Agip můžu také potvrdit. Setkal jsem se s podvodným jednáním a falšováním dokladů. Této firmě se vyhýbám.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Anonymous píše:
bjukemen píše:..neviem ako vy ale ja som Agip nikdy nemusel a to hlavne koli personalu s kt. mam len zle skusenosti teda aspon tu na slovensku bol som na troch čerp. staniciach a všade boli ludia neochotný,nevrlý a vobec nejaky podivne zdúty...dodnes tomu nerozumiem ale skončil som s nimi...
Špatnou zkušenost s firmou Agip můžu také potvrdit. Setkal jsem se s podvodným jednáním a falšováním dokladů. Této firmě se vyhýbám.
co takhle dukaz misto slibu jak se rika :D
bjukemen
Příspěvky: 4867
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..načo má niečo dokazovať,načal som temu iba kôli tomu nech sa vyjadria ostatný netreba mi nič,par ludí už malo s nimi negat. skúsenosť nič viac nič menej..
Naposledy upravil(a) bjukemen dne sob říj 09, 2010 13:23, celkem upraveno 1 x.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

bjukemen píše:.načo má niečo dokazovať,načal som temu iba kli tomu nech sa vyjadria ostatny netreba mi nič,par ludí už malo s nimi negat. skúsenosť nič viac nič menej..
jj dycky je to o lidech
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27402
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

AGIP se "mění" na ENI.

to alfi: s dovolením :arrow: Agip už není Agip, ale mění se na Eni. Mateřský koncern Eni dal síti čerpacích stanic Agip nové jméno. Podobně dochází ke změně značky i u dalších produktů petrochemického průmyslu, které jsme dosud znali pod značkou Agip.

Od 25. ledna 2010 došlo oficiálně ke změně obchodních jmen na Eni Česká republika a Eni Oil Česká republika. Po 8 letech značky Agip tak přichází na český motoristický a energetický trh značka nová - Eni. :arrow:
Pejko

Re: Agip

Příspěvek od Pejko »

Spolocnost ENI predava svoju siet 124 cerpacich stanic Agip v Ceskej republike spolocnosti MOL (resp. Slovnaft).

http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi-ce ... u-benzinka
Brembo
Příspěvky: 2293
Registrován: pon čer 08, 2009 21:28
Bydliště: Matuškovo

Re: Agip

Příspěvek od Brembo »

predala ju Madarskej vetve MOL,Slovnaft s tím nič nemá-MOL totiž vlastní Slovnaft . Madarský MOL už dávnejšie vydal vyhlásenie,že sa chce rozšírit i do dalších krajín. http://ekonomika.sme.sk/c/7179100/madar ... -agip.html
Suzuki SV 1000,Opel Insignia Sport Tourer CDTI 153kW,Opel Vectra 1,7 DT-išla do sveta
djdekl

Re: Agip

Příspěvek od djdekl »

Nevite kdy bude koncit Premio club ? Mam tam dost bodu...
rade

Re: Agip

Příspěvek od rade »

Jak je to nyní s jejich kvalitou?
Odpovědět