aditivum Wynn's - zkušenosti

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Zamčeno
Cumil

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Cumil »

Opravdu není třeba stahovat kalhoty, odpověď distributora mírně upravená:
Dobrý den,
pane XXX, těší nás, že jste s výrobkem Wynn´s Supremium Petrol spokojený. Mohu Vás ujistit, že se nepočítá s přerušením výroby ani prodeje.
S pozdravem ...
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od lengy60 »

Hodina H udeřila, :D do vozu natankováno 45 l BA 95 Benzina+45 ml Wynn´s Supremium Petrol. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Máchal

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Máchal »

Dej potom vědět, jak se Wynn´s Supremium Petrol osvědčil :wink:
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od lengy60 »

Zítra první jízda,dnes jsem na těch 2 km od benzínky domů nic nepoznal :D navíc jsem měl ještě pár litrů paliva z VIF v nádrži. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Návštěvník

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Návštěvník »

tiež idem skúšať ten wynns ..ale teda mal som ešte trochu vifu (na 60l odmerané) ulial som to do 27l benzinu - chcel som sa vyprazdniť davkovač :D a ten pokles výkonu bol markantný .. predtým som mal v nádrži benzín omv nariedený s vifom asi cca 1:2000 a výkon ok .. potom tank ono a ten vif pomer +- 1:500 a KO výkon :D
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od lengy60 »

Tak dnes první jízda z Wynn´s,jen taková cukačka UL-Lovosice-Bohušovice a po cca 6 h zpátky.
Ujeto 60 km, skoro bych řekl spíše městský provoz,protože mezi UL a Lovo jsou 2 omezení na 70 km,než vyjedu z Ústí tak je to 10 km,pak přes Lovo sotva to rozjedu,tak je kruháč na LT a po dalších cca 5 km další kruháč,nu a pak už je Terezín a Bohušovice.V téhle trase PP ukázal průměrnou spotřebu 7.2 l, při souvislé jízdě rychlostí 90-100 km okamžitou spotřebu 5.9-6.4 l což nejsou nijak oslnivé hodnoty,když uvážím,že Ale uvidím příští víkend, jedu na Moravu a minulý rok jsem jel trasu UL-PHA-HK-Bruntál a zpět za průměr 7.8 l/100km.Co se týče zvuku motoru a výkonu,tak mi přišlo,že je motor drobátko tišší a ochotněji se vytáčí,ale ne že bych měl pocit,že mi někdo přes noc namontoval turbo. :lol: Taky je pravda,že v nádrži jsem měl před natankováním cca 7 l starého paliva,takže uvidím co se bude dít dál.Během týdne budu poskakovat po městě,tak tam by se také něco mohlo projevit. :idea:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Pedro »

7,8?
Na takovou štreku? Cihla na plynu.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od lengy60 »

Pedro píše:7,8?
Na takovou štreku? Cihla na plynu.
Jak to myslíš,že velká spotřeba?UL-PHA a PHA-HK dálnice,z HK do Bruntála je to samý škrpál a zatáčka,to mi jako velká spotřeba nepřijde. :idea:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Pedro »

Jezdim jinym stylem,ale i tak,s 1,6 za skoro 8?
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od lengy60 »

Pedro píše:Jezdim jinym stylem,ale i tak,s 1,6 za skoro 8?
No já nevím,ale auto váží 1.5 t,215 pneumatiky,3 lidi.Jo a tehdy jsem měl ještě v motoru pleťovou vodu Total Ineo Ecs 5W-30,vlastně jsem po tomle výletu přišel na to,že mi mizí olej.Jinak výrobce uvádí kombinovanou spotřebu 7.5l/100 a ty mé výsledky mi spousta kolegů z citroen fóra tiše závidí. :lol:
Itálii jsem jel loni (už s Mobilem 1 ESP)ve 3 lidech + nějaká bagáž za 7.4 l/100,ale zpáteční cestu jsem jel až na hranice s Rakouskem na pohodu po okreskách. :P
P.S. Když jsem loni v lednu na fórum napsal tohle:
Ústí n/L - Cheb a zpět z toho KV-Cheb po "dálnici" spotřeba 7,2 l/100km
Ústí n/L-Jičín a zpět přes kopečky do MB spotřeba 6,8l/100 km
tak měli někteří kolegové dost těžké spaní. :mrgreen:
Ale jak říkám,tehdy ještě pleťová voda a taky jsem si tehdy ještě hlídal otáčky :oops: dnes na to z vysoka házím boba. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Máchal

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Máchal »

Pedro píše:Jezdim jinym stylem,ale i tak,s 1,6 za skoro 8?
S 1.8T jezdím okolo komína (s klimou) taky za cca 8 na sto. Dálky mezi 6.5 - 7.5 (záleží na naložení, terénu a hlavně mé noze - ale kdo by si občas neprotáhnul otáčkoměr do omezovače :D )
Ten citrouš je těžkej na ten motor, není se čemu divit :-)
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9926
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Colommbo »

Taky si myslím, že Mírova spotřeba je s ohledem na auto i motor přiměřená.
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Pedro »

Máchal píše:
Pedro píše:Jezdim jinym stylem,ale i tak,s 1,6 za skoro 8?
S 1.8T jezdím okolo komína (s klimou) taky za cca 8 na sto. Dálky mezi 6.5 - 7.5 (záleží na naložení, terénu a hlavně mé noze - ale kdo by si občas neprotáhnul otáčkoměr do omezovače :D )
Ten citrouš je těžkej na ten motor, není se čemu divit :-)
zde souhlasím,až na ten omezovač
Colommbo píše:Taky si myslím, že Mírova spotřeba je s ohledem na auto i motor přiměřená.
zde nikoliv
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od lengy60 »

Máchal píše:
Pedro píše:Jezdim jinym stylem,ale i tak,s 1,6 za skoro 8?
S 1.8T jezdím okolo komína (s klimou) taky za cca 8 na sto. Dálky mezi 6.5 - 7.5 (záleží na naložení, terénu a hlavně mé noze - ale kdo by si občas neprotáhnul otáčkoměr do omezovače :D )
Ten citrouš je těžkej na ten motor, není se čemu divit :-)
Všechno je relativní,předchozí motorizace byly 1.8 92 kW nebo 2.0 103 kW,kde se jim o takové spotřebě mohlo jen zdát a výkonově lepší byl jen ten 2.0.U vozu mé generace byla ještě možnost přeplňovaná 1.6 110 kW s notoricky známými problémy.Nový technspace už je o cca 250 kg lehčí a hlavně na pneu 205,takže tam je to se spotřebou veselejší,jen že teď to zase vylepšili přeplňovanou 1.2 96 kW,takže zbývá přeplňovaná 1.6 115 kW,která už snad těmi neduhy té první generace netrpí,ovšem stojí baťoh. :evil: Souhlasím s Colommbem,že spotřeba je OK a nestěžuji si,za pohodlí se holt platí. :mrgreen: Pochopitelně bych mohl jezdit o pár deci méně,ale pleťovou vodu v kombinaci s podtočeným motorem fakt nee. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: aditivum Wynn's - zkušenosti

Příspěvek od Pedro »

Hm,na Tebou popisované trase,bych byl kyselej,když bych šel nad 5,no dejme tomu 5,25.
1,5 t,? šílené
a proč 215 pneu? K tomu mi prijde motor 2.0i akorát.
Zamčeno