....ach jo....

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

....ach jo....

Příspěvek od Návštěvník »

Patří to sem, nepatří to sem...... :roll: No určitě patří, když se holky tak hezky rozšouply v autě :shock: :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=aVx6cXf5Liw
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9853
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Colommbo »

WTF...? :shock: :roll:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Návštěvník

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Návštěvník »

Asi jsme z jiného těsta, Jirko, ale mně se to líbí. :D
Návštěvník

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Návštěvník »

Colommbo píše:WTF...? :shock: :roll:
SUCHAR..... :? :cry:
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9853
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Colommbo »

Možná. Queen s FM jsem miloval a obdivoval, Bohemian Rhapsody je jejich nejlepší deska. Zato takovýhle trapný čúzy bych akorát nakopal do řiti... :x
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: ....ach jo....

Příspěvek od jerome »

Kolega Colommbo treba brat nejake veci aj s humorom a o to s pokusili tie 3 kocky :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9853
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Colommbo »

Ne, tohle prostě nejde brát ani s humorem, humor je totiž něco úplně jiného... :x
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27405
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Pitris »

A je zde na něj jiné vlákno....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
NOP

Re: ....ach jo....

Příspěvek od NOP »

Colommbo píše:Možná. Queen s FM jsem miloval a obdivoval, Bohemian Rhapsody je jejich nejlepší deska. Zato takovýhle trapný čúzy bych akorát nakopal do řiti... :x
Queen s tím přihřátým pánem ze Zanzibaru jsem nemiloval, neobdivoval, neposlouchal, a to z jednoduchého důvodu. Ono to k poslouchání totiž opravdu nebylo. Nikdy. :cry: Mně to celé vždycky připadlo jako jakési kňourání zženštilých nachlazených vykastrovaných individuí (a to jsem se vyjádřil velmi kultivovaně). Navíc instrumentálně tam také nikdo nevynikal. Jedinou “věc”, kterou jsem pouštěl byla jejich “Crazy little thing called love” a to jenom proto, že se u toho dobře drátkovaly parkety :lol: :mrgreen: - moje v minulosti velmi neoblíbená činnost. Na druhé straně, každému se líbí něco jiného. Prosím. To, co s jednou z těch skladeb provedly ony “trapné čůzy, kterým by Colommbo akorát nakopal do řiti” naopak vítám. Nyní se na to dá alespoň dívat. Bravo SketchShe…. :wink: Šikovný holky. :wink:
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: ....ach jo....

Příspěvek od jerome »

NOP píše:To, co s jednou z těch skladeb provedly ony “trapné čůzy, kterým by Colommbo akorát nakopal do řiti” naopak vítám. Nyní se na to dá alespoň dívat. Bravo SketchShe…. :wink: Šikovný holky. :wink:
NOP Obrázek :wink: :wink: ja som si uz vsimol ze Colommbo vseobecne nema zenske rad a odniesli si to teraz tieto spevacky :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Návštěvník

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Návštěvník »

jerome píše:... vsimol ze Colommbo vseobecne nema zenske rad a odniesli si to teraz tieto spevacky :mrgreen:
Tak si všimni méno názoru: 98% ženských je úplně pitomých a jediné, co jim jde skvěle, je umění tu svou frndu co nejlépe zpeněžit, zbývající 2% připadají na obvyklou chybu měření. Mou největší potíží je, že 2% "lepší svět" nezachrání... :twisted:
Hombre
Příspěvky: 1879
Registrován: úte bře 09, 2010 18:37
Bydliště: Zlín

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Hombre »

jerome píše:
NOP píše:To, co s jednou z těch skladeb provedly ony “trapné čůzy, kterým by Colommbo akorát nakopal do řiti” naopak vítám. Nyní se na to dá alespoň dívat. Bravo SketchShe…. :wink: Šikovný holky. :wink:
NOP Obrázek :wink: :wink: ja som si uz vsimol ze Colommbo vseobecne nema zenske rad a odniesli si to teraz tieto spevacky :mrgreen:
Proto jsme na olejsrazu spali spolu :oops:
BMW R 1100 RT - Brumla
BMW R 1200 RT - Bělouš
Valvoline All-Climate 20W-50
Návštěvník

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Návštěvník »

Hombre píše:na olejsrazu
Nějak jsem si nevšiml, že by se zúčastnily i ženy...
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: ....ach jo....

Příspěvek od jerome »

Hombre píše:
jerome píše:
NOP píše:To, co s jednou z těch skladeb provedly ony “trapné čůzy, kterým by Colommbo akorát nakopal do řiti” naopak vítám. Nyní se na to dá alespoň dívat. Bravo SketchShe…. :wink: Šikovný holky. :wink:
NOP Obrázek :wink: :wink: ja som si uz vsimol ze Colommbo vseobecne nema zenske rad a odniesli si to teraz tieto spevacky :mrgreen:
Proto jsme na olejsrazu spali spolu :oops:
Vsetko si tymto ujasnil :wink: :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: ....ach jo....

Příspěvek od lengy60 »

NOP píše:
Colommbo píše:Možná. Queen s FM jsem miloval a obdivoval, Bohemian Rhapsody je jejich nejlepší deska. Zato takovýhle trapný čúzy bych akorát nakopal do řiti... :x
Queen s tím přihřátým pánem ze Zanzibaru jsem nemiloval, neobdivoval, neposlouchal, a to z jednoduchého důvodu. Ono to k poslouchání totiž opravdu nebylo. Nikdy. :cry: Mně to celé vždycky připadlo jako jakési kňourání zženštilých nachlazených vykastrovaných individuí (a to jsem se vyjádřil velmi kultivovaně). Navíc instrumentálně tam také nikdo nevynikal. Jedinou “věc”, kterou jsem pouštěl byla jejich “Crazy little thing called love” a to jenom proto, že se u toho dobře drátkovaly parkety :lol: :mrgreen: - moje v minulosti velmi neoblíbená činnost. Na druhé straně, každému se líbí něco jiného. Prosím. To, co s jednou z těch skladeb provedly ony “trapné čůzy, kterým by Colommbo akorát nakopal do řiti” naopak vítám. Nyní se na to dá alespoň dívat. Bravo SketchShe…. :wink: Šikovný holky. :wink:
Tak každý má právo na svůj názor a nikomu ho neberu,nicméně není moc kapel,které by dokázaly vyprodat stadion ve Wembley.Když Freddie umřel a konal se vzpomínkový koncert,tak NIKDO :!: (včetně zpěvaček) nedokázal jeho part zazpívat a Bryan May je mimochodem jeden z nejlepších kytaristů světa. Nu a duel Freddieho a Montserrat Caballé je něco z jiného světa. :wink: Takže naprostý souhlas s Colommbem,asi jsme Jirko fakt starý. :D
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Odpovědět