....ach jo....

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5779
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: ....ach jo....

Příspěvek od jerome »

lengy60 píše:Nu a duel Freddieho a Montserrat Caballé je něco z jiného světa. :wink: Takže naprostý souhlas s Colommbem,asi jsme Jirko fakt starý. :D
Presne ten duet "Barcelona" je neskutocna hudba :wink: A suhlasim aj s druhou vetou ze asi ste fakt starí :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1741
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Re: ....ach jo....

Příspěvek od kornel »

F. Mercury muziku nemusim.. tieto slecny pekne a sympaticke.. no skor si ich viem predstavit, ako "skacu" inde :twisted: ,nez sa divat na tuto teatralnu a kapek infantilnu sracku 8)

EDIT.. ehm aka cenzura :lol:
NOP

Re: ....ach jo....

Příspěvek od NOP »

lengy60 píše:....Bryan May je mimochodem jeden z nejlepších kytaristů světa....
...s pořadovým číslem 699 :lol: :mrgreen: No promiň, skutečně do té špičky má Brian May dost daleko. A jako jeho "znalec", který tady poučuje a rozdává ta svoje moudra by jsi alespoň mohl vědět, jak se jeho jméno správně píše. :) Jinak to celé Tvoje povídání potom nepůsobí důvěryhodně. Je dejme tomu dobrý :cry: kytarista, navíc má jako člověk ještě jiné klady, není to určitě žádný přiblblý tzv. rocker jak třeba známe z Olymp.... (jak se ta tzv. skupina jmenovala ?). Ale nyní se mi třeba vybavuje festival nejlepších rockových kytaristů, který se konal před cca 15. lety ve Španělsku. BM tam byl také a bohužel, pokud by tomu tak nebylo, nikdo by si toho ani nepovšimnul. :( Ostatní mi (promiňte mi to) ani nestojí za to komentovat. :| Jdu si pustit třeba Pepu Myslivečka, :wink: to mi určitě spraví náladu více, než nějaké thermo vytí na stadionu :mrgreen:
Návštěvník

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Návštěvník »

Já mám rád Pavla Steidla. Pravda, trochu jiná kytara... :D
NOP

Re: ....ach jo....

Příspěvek od NOP »

Vážení návštěvníci těchto web. stránek. V uplynulých dnech jsem bylo doslova skolen velmi protivnou chřipkou a ta zapřičinila, že jsem kolem sebe šířil podobně protivné, jedovaté, nevhodné, nemístné, nefér…… poznámky a reakce i (bohužel) na tomto fóru. :evil: Musím Vás ujistit, že mne to velmi mrzí :oops: , za nic nemohu, to všechno ta mrcha chřipka, která si se mnou dělala, co chtěla. Ne nadarmo je ženského rodu. Jsem totiž jinak zcela nekonfliktní :lol: , no prostě super chlap. :mrgreen: Od zítřka již budu mít opět zcela jiné starosti, takže slibuji, že polepším a mějte se tu hezky do další mojí případné chřipky…. :roll:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27404
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Pitris »

Ale tu protivnou chřipku si nedostal poprvé že :?: :P A být lepší než sedmistý na světě :?: :P To de ne :o
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Návštěvník »

NOPe, ty mi rozumíš! :wink: :D
NOP

Re: ....ach jo....

Příspěvek od NOP »

Návštěvník píše:NOPe, ty mi rozumíš! :wink: :D
To si piš !!!! :wink: 8)
Návštěvník

Re: ....ach jo....

Příspěvek od Návštěvník »

Akorát že tebe to přejde, stejně jako chřipka, zatímco mě ne, jelikož chřipku nemám. Tedy pokud to vše kolem není jistým druhem chřipky...
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: ....ach jo....

Příspěvek od lengy60 »

NOP píše:
lengy60 píše:....Bryan May je mimochodem jeden z nejlepších kytaristů světa....
...s pořadovým číslem 699 :lol: :mrgreen: No promiň, skutečně do té špičky má Brian May dost daleko. A jako jeho "znalec", který tady poučuje a rozdává ta svoje moudra by jsi alespoň mohl vědět, jak se jeho jméno správně píše. :) Jinak to celé Tvoje povídání potom nepůsobí důvěryhodně. Je dejme tomu dobrý :cry: kytarista, navíc má jako člověk ještě jiné klady, není to určitě žádný přiblblý tzv. rocker jak třeba známe z Olymp.... (jak se ta tzv. skupina jmenovala ?). Ale nyní se mi třeba vybavuje festival nejlepších rockových kytaristů, který se konal před cca 15. lety ve Španělsku. BM tam byl také a bohužel, pokud by tomu tak nebylo, nikdo by si toho ani nepovšimnul. :( Ostatní mi (promiňte mi to) ani nestojí za to komentovat. :| Jdu si pustit třeba Pepu Myslivečka, :wink: to mi určitě spraví náladu více, než nějaké thermo vytí na stadionu :mrgreen:
A jéje,další znalec. :shock: To pořadové číslo jsi vzal kdepak a co je to podle tebe špička?Když se podíváš na různé žebříčky,tak se to pořadí různě přelévá.Navíc hra na kytaru není disciplína,která by se dala nějak bodově hodnotit.Jinak ale koukám,že ty jsi naprosto bezchybný,takže se ti v životě nepovedl překlep,dokonce asi válíš na kytaru líp než Petr Janda,když už jsi ho zmínil.A jestliže o mně píšeš,že rozdávám moudra,tak co tedy potom děláš ty,prosím.Zatím jsi zde pouze odprezentoval to,že Queen je dle tebe vytí přihřátých maníků a líbí se ti velmi 3 zdoběny,které "zpívají" falešně,natřásají se v autě a komu ne,je mimoň. Já tedy naopak ve všem souhlasím z kornelem,ovšem s důrazem na slovo představit,protože na živo bych to už holt nedal. :mrgreen:
http://frontman.cz/na-jake-kytary-hraji ... -sveta-1-3
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: ....ach jo....

Příspěvek od lengy60 »

Návštěvník píše:Já mám rád Pavla Steidla. Pravda, trochu jiná kytara... :D
Já si rád poslechu Štěpána Raka.Co mě ale hodně bere,je street music. :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=Us-TVg40ExM
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
emge
Příspěvky: 369
Registrován: pon bře 12, 2012 22:33

Re: ....ach jo....

Příspěvek od emge »

lengy60 píše:...Navíc hra na kytaru není disciplína,která by se dala nějak bodově hodnotit.
Presne tak, keď vidím takéto rebríčky, vždy sa na tom len zasmejem. Je to hlavne o popularite a tá je založená predovšetkým na marketingu. A samotný rebríček je tiež forma marketingu.
Navyše, čo by sa malo merať? Taký Malmsteen má síce rýchle prsty, ale hudobné nápady = 0 bodov. A keď si ho porovnám s niektorými jazzovými gitaristami, ktorí nemajú šancu sa v takýchto rebríčkoch objaviť, tak nie je ani rýchly. A je tiež rozdiel zahrať raz za čas nejaké sólo, alebo odohrať v plnom nasadení celý koncert.

Ale vôbec netreba chodiť ďaleko, "svetových" gitaristov máme aj "doma", len nie sú takí známi, aby sa objavili v nejakých svetových rebríčkoch. Taký Radim Hladík hrá snáď čím ďalej, tým lepšie.
https://www.youtube.com/watch?v=yUJfHvQielI

Keď ide o tému, na akých gitarách hrajú "najlepší gitaristi sveta", tak na tejto basgitare hral Jaco Pastorius:
http://www.talkbass.com/threads/ft-fend ... ss.543687/
http://www.jazz.sk/sites/default/files/ ... ge2271.jpg

A k tomu pôvodnému videu - nuž, koľko ľudí, toľko chutí. Ale to zrýchlené tempo Bohemian Rhapsody z nej urobilo "kolotočový" grc. V tomto má Colommbo pravdu.
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: ....ach jo....

Příspěvek od lengy60 »

Tak Radim Hladík je :wink: Já ho ještě pamatuji(kriste to je let :oops: ),kdy hrával sóla s kytarou za hlavou. :lol:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
emge
Příspěvky: 369
Registrován: pon bře 12, 2012 22:33

Re: ....ach jo....

Příspěvek od emge »

lengy60 píše:...kdy hrával sóla s kytarou za hlavou. :lol:
To nič nie je, to zahrá stále. Napr. tu, keď si zahral s Lubošom Andrštom:
https://www.youtube.com/watch?v=0kxyZDpeOHk
Uživatelský avatar
lefort
Příspěvky: 2517
Registrován: pon srp 26, 2013 17:46
Bydliště: Hořovice

Re: ....ach jo....

Příspěvek od lefort »

Toyota GR Yaris - Ravenol DFE 0W20, MTF1, MTF3, DGL
Toyota GR 86 - Ravenol DXG 5W30, Red Line 75W85
Toyota RAV4 2.5 Hybrid - Ravenol EFE 0W16
Odpovědět